اخبار, دکوراسیون

ست کردن کوسن با رنگ مبلمان

دکوراسیون

انتخاب رنگ کوسن برای مبلمان از دغدغه‌های اصلی درزمینهٔ طراحی داخلی است. در این مطلب قصد داریم، شما را در انتخاب رنگ کوسن همراهی کنیم تا بتوانید فضای دلخواه ایجاد کنید. پیشنهاد می‌کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید. 

چنانچه به دنبال آرامش در فضا هستید انتخاب رنگ‌های خنثی مثل طوسی گزینه مناسبی در کنار مبل بنفش است. اگر فضایی پویا دوست دارید از رنگ سبز و زرد که از رنگ‌های مکمل رنگ بنفش است بهره ببرید.

دکوراسیون

کوسن برای مبل قرمز

ترکیب کوسن به رنگ سبز و مبل قرمز فضایی هیجان انگیزی خلق می‌کند. اگر قصد دارید محیطی مدرن داشته باشید از کوسن‌های سفید و قرمز استفاده کنید. رنگ‌های خنثی مثل بژ و کرم در کنار نارنجی می‌توانند هیجان رنگ قرمز را کنترل کنند.

کوسن برای مبل سفید

سفید رنگی است که تمام رنگ‌ها در دل آن می‌نشیند. اگر تمایل دارید فضایی ساده ایجاد کنید از کوسن‌های سبز و بژ استفاده کنید. همچنین برای روح بخشیدن به فضا می‌توانید از کوسن‌های قرمز، زرد و سبز هم کمک بگیرید. چنانچه جلوه‌ای مدرن می‌خواهید از کوسن‌های تک‌رنگ مشکی، آبی سیر، قهوه‌ای، بنفش یا قرمز بهره بگیرید.

کوسن برای مبل آبی

مبل به رنگ آبی آسمانی در کنار رنگ‌های زرد یا قهوه‌ای جلوه‌ای زیبا پیدا می‌کند. کوسن‌های قرمز و سفید در دل مبل آبی می‌تواند فضایی ساحلی بزای شما بیافریند.

کوسن برای مبل سبز

رنگ‌های زرد و نارنجی از رنگ‌های هیجان انگیز و نشاط‌آور در کنار مبل سبز بشمار می‌روند. درصورتی که دوست دارید محیطی آرام داشته باشید می‌توانید از کوسن‌های سفید رنگ استفاده کنید.

کوسن برای مبل قهوه ای

مناسب ترین گزینه برای رنگ کوسن در کنار مبل قهوه‌ای رنگ‌های زرد، کرم و طلایی است. این رنگ‌ها شکوه و جذابی به محیط می‌بخشند. اگر سردی رنگ قهوه‌ای شمارا کسل کرده است، کوسن به رنگ قرمز و نارنجی می‌تواند به فضا، جان ببخشد.

کوسن برای مبل طوسی

برای به اقلیت رساندن سردی رنگ طوسی از کوسن‌های نارنجی، آجری یا زرد کمک بگیرید. اگر هم قصد دارید فضایی مدرن ایجاد کنید از رنگ‌های صورتی، قرمز، زرد یا سبز استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید