اتصالات, اخبار, لوله

مستربچ‌ها و افزودنی‌های پلی اتیلن(بخش دوم)

پلی اتیلن

مستربچ‌ کمک فرآیند :

از این مستربچ جهت کم شدن استهلاک ماشین آلات بهبود و تسهیل فرآیند تولید، کم شدن دما و فشار و بالا رفتن عمر ماشین آلات استفاده میشود. این مستربچ در تولید فیلم موجب صیقلی تر شدن سطح فیلم، فزونی شفافیت سطح فیلم خاصیت چاپ پذیری، کم شدن استهلاک ماشین آلات، کاهش زمان و ضایعات زمانتعویض  رنگ، کم شدن دما و فشار پروسه و در نتیجه افزایش عمر ماشین میشود.
مورد استفاده در محصولات PE – PP – فیلمهای نازک – فیلمهای معمولی و زخیم – فیلمهای کشاورزی – گونی و جامبو و کارتن پلاست و الیاف و لوله های PP.

پلی اتیلن

مستربچ‌ آنتی اکسیدانت :

از این مستربچ جهت پایدار سازی پلیمر در مقابل عوامل اکسایش در فرآیند تولید استفاده میشود. مورد استفاده در محصولات فیلمهای نازک – فیلمهای معمولی و زخیم – فیلمهای کشاورزی – گونی و جامبو و کارتن پلاست – فوم – الیاف – تزریقی PP و لوله های PP.

مستربچ‌ ضد مه گرفتگی :

از این مستربچ جهت در تولید فیلم و پیشگیری در ایجاد بخار در لایه درونی بسته بندی مواد غذائی و پوششهای گلخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مورد استفاده در محصولات PE – PP – فیلمهای نازک – فیلمهای معمولی و زخیم – فیلمهای کشاورزی.

مستربچ‌ ضد حریق :

از این مستربچ جهت تولید لوله‌های فاضلاب و مقاوم سازی در برابر اشتعال استفاده می شود.

مستربچ‌ کربنات کلسیم پوشش دار با مش ۲۵۰۰ :

مورد استفاده در محصولات PE – PP – فیلمهای معمولی و زخیم – فیلمهای کشاورزی.

مستربچ‌ تاخیرانداز :

مورد استفاده در محصولات لوله های PP – تزریق PP و کارتن پلاست.

مستربچ تمیز کننده :

جهت تمیز کردن هرچه سریعتر دستگاه از رنگ و مواد قبلی برای تولید محصول جدید، این محصول ضایعات تعویض رنگ را به کمترین حد ممکن می رسانند. مورد استفاده در محصولات فیلمهای نازک – فیلمهای معمولی و زخیم – فیلمهای کشاورزی – گونی و جامبو و کارتن پلاست – فوم – الیاف – تزریقی – بادی و لوله های PP.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “مستربچ‌ها و افزودنی‌های پلی اتیلن(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید