اخبار, دکوراسیون, مبلمان

ایجاد نشیمن در اتاق خواب(بخش اول)

این که بتوانید در چیدمان اتاق خواب خود نشیمنی را مهیا کنید که با نشستن و استراحت کردن برروی آن آسایش پیدا کنید نعمت بزرگی است. بایستی بدانید که جهت رسیدن به چنین نعمتی لزوماً نبایستی اتاق خواب خیلی بزرگی داشته باشید. در این مقاله همراه ما باشید تا با هم شیوه های هوشمندانه ای را پیدا کنیم تا در چیدمان اتاق خواب خود فضایی جهت یک نشیمن مناسب را فراهم کنیم.

به اتاق خواب لوکس‌تان یک منظره هدیه دهید

یکی از مناسب ترین راه ها جهت داشتن جایی برای نشستن در چیدمان اتاق خواب آن است که به دنبال پنجره بروید و در زیر آن سکو و یا جایی همانند آن را به وجود آورید تا قادر باشید برروی آن بنشینید. این موضوع در هنگامی که پنجره شما با ۲ سمت دیوار مماس باشد مناسب تر و جذاب تر خواهد شد زیرا که قادرید صندلی و محل نشیمن خود را در میان ۲ دیوار قرار دهید.

شما قادرید این قسمت را با جای دادن تشک و کوسنهایی با ابعاد مناسب و مهیا کردن شرایط لازم تبدیل به فضایی کنید که اشخاص دیگری هم در جوارتان بنشینند و از هم نشینی با آن ها لذت ببرید. این روش قادر است به عنوان فضایی جادار جهت ذخیره سازی لوازم نیست به یاریتان بیاید، زیرا که معمولا فضای پایین این نشیمن مانند کمدی می ماند که جهت گردآوری و قرارگیری لوازم هایتان خیلی مناسب خواهد بود.

در اتاق خواب شیک‌تان ابعاد کوچک اما گسترده را هم درنظر بگیرید

چنانچه پنجره شما آن قدر بزرگ نیست که دیوار تا دیوار را محاصره کرده باشد شما همین طور قادرید برروی آن حساب کنید. با جای دادن یک تشک کوچک در پایین پنجره ای با ارتفاع تقریبا زیاد هم به مقصود خود می رسید. این محیط قادر است جهت مطالعه شما گزینه بی همتایی باشد.

صندلی عثمانی چندکاربره برای اتاق لوکس

چنانچه چیدمان اتاق خواب شما به ابعاد وافی محیطی بزرگی داشته باشد قادرید از یک صندلی عثمانی در مکانی شسته و رفته بهره ببرید. این صندلی قادر است برای شما با چند مسئولیت و چند کاربره، کارایی داشته باشد. چنانچه هزینه و بودجه وافی جهت تهیه این نوع صندلی ها را دارید بعد بایستی بگوییم که قادرید از صندلی خود انتظار داشته باشید که مثل یک کمد، محل استراحت و مطالعه و غیره برای شما کارایی داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید