اتصالات, اخبار, لوله

لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر چیست؟

پلی اتیلن

در مطالب پیشین به معرفی لوله های کاروگیت،خصوصیات، مزایا و کاربردهای آنها پرداختیم. در این مطلب نیز گروه رساکالا می کوشد تا با معرفی لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر، روش اتصال آنها و هزینه حمل آنها شما را با این نوع از لوله های کاروگیتی بیشتر آشنا کند.

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتری از انواع پر کاربرد لوله های کاروگیت فاضلابی می باشند که به عنوان جمع کننده فاضلاب های شهری در بیشتر پروژه های فاضلاب های شهری و روستایی مورد استفاده قرار می گیرند . لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر در شاخه های ۶ متری و ۱۲ متری تولید می شوند. تفاوت آنها نیز در این است که لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر با شاخه های ۶ متری دارای کوپلر و شاخه های ۱۲ متری بدون کوپلر می باشند .نوع مواد مصرفی در تولید این نوع لوله ها، پلی اتیلن با گرید PE 80  است.

لوله های کاروگیتی

روش های اتصال لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر به وسیله کوپلر یا همان قطعه میانی که به صورت مادگی می باشد به یکدیگر متصل می گردند و واشر آب بندی این لوله ها نیز وظیفه آب بند کردن این لوله ها را به عهده دارد . لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر در دو نوع فشار کاری که شامل ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن است تولید می گردند که با توجه به صلاحدید پیمانکاران و همچنین نوع پروژه می توان از این نوع لوله ها در موارد مختلف استفاده نمود.

هزینه حمل و نقل لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر را میتوان به مقدار ۶۰۰ متر برابر با ۱۰۰ شاخه ۶ متری و مقدار ۱۵۰۰ متر برابر با ۲۵۰ شاخه در یک ماشین ترانزیت بارگیری نمود و به این وسیله میتوان کلیه هزینه های حمل و بارگیری تا محل پروژه را  برآورد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید