اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مشخصات لوله پلی اتیلن برای تزریق سیمان

لوله تزریق سیمان

لوله پلی اتیلن برای تزریق سیمان

امروزه یکی از کاربردهای لوله های پلی اتیلنی بکار بردن آنها برای تزریق سیمان است. این لوله های به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود کاربردهای متنوعی دارند و توانسته اند جایگاهی ویژه را برای خود بدست آورند. در این مطلب می خواهیم به بررسی لوله های پلی اتیلنی جهت تزریق سیمان برای شما عزیزان بپردازیم.

سایز و اندازه لوله های پلی اتیلن برای تزریق سیمان

لوله های پلی اتیلنی که برای تزریق سیمان بکار برده می شوند در اندازه های ۱۶، ۲۰ و ۲۱ می باشند کع با بالاترین کیفیت در تمام ایران موجود هستند. لوله های پلی اتیلنی که برای تزریق سیمان مورد استفاده قرار می گیرند بنا به درخواست مشتری های محترم در کلاف های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متر ساخته شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. این لوله ها دارای انعطاف بسیار خوب و کیفیت مرغوبی هستند. برای بکارگیری از لوله های پلی اتیلنی در پروژه ها می توانید از لوله های پلی اتیلنی با اندازه ۱۶ میلی متر استفاده کنید که البته لازم به ذکر است که این لوله ها به میزان زیادی در پروژه ها بکار برده می شوند. این میزان کاربرد به دلیل قطر کم آنها برای عبور از دیواره میخ و دیواره آن است.

لوله تزریق سیمان

ویژگی های لوله پلی اتیلن برای تزریق سیمان

این لوله های برای تزریق سیمان دارای میزان انعطاف بالا هستند. از دیگر ویژگی آنها می توان به مقاومت مناسب آنها اشاره کرد. این لوله ها در پروژه های زیادی به کار برده شده اند و نتیجه بکارگیری آنها در این پروژه ها بازده خوبی داشته است. به دلیل مقاومت بالای آنها، این لوله ها در پروژه به هیچ عنوان دچار شکست یا ترک نشده اند و بدون هیچ نقصی در پروژه بکار برده شده اند.

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید