اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مشخصات لوله پلی اتیلن ۶۳۰ و لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر

لوله پلی اتیلن 630 میلی متر

لوله پلی اتیلنی ۶۳۰ و لوله کاروگیت ۶۰۰ میلی متری

در این مطلب گروه رساکالا قصد دارد به معرفی مشخصات و کاربردهای لوله های پلی اتیلن ۶۰۰ و لوله کاروگیتی ۶۳۰ میلیمتری برای شما عزیزان بپردازد. با ما همراه باشید.

لوله پلی اتیلن ۶۳۰ میلی متر

این لوله ها همان طور که مشخص است به دلیل قطر بالایی که دارند اغلب در خطوط اصلی لوله ها بکاربرده میشوند. فشارکارکرد آنها نیز ۴، ۶، ۱۰، ۱۶ و ۲۰ اتمسفر میباشد که در این فشارهای کارکرد برای درخواست کنندگان ارائه می شود. همچنین آنها در سایزهای ۶ تا ۱۲ متر ساخته و در بازار ارائه می شوند. البته پیشنهاد می شود که برای وجود اتصال های کمتر در آنها از سایز ۱۲ متری استفاده شود.

لوله پلی اتیلن 600 میلی متر

 

کاربرد لوله پلی اتیلن ۶۳۰ میلی متر

کاربرد این لوله ها در سیستم های فاضلابی، کشاورزی، سیستم های آتش نشانی، منتقل کردن آب دریا و آب آشامیدنی در پروژه های بزرگ می باشد. بر روی تمام این لوله ها مشخصات آنها که شامل اندازه لوله، استانداردها و مواد اولیه بکار برده شده که شامل PE100 و PE80 است درج شده است. همانطور که در اول این مبحث بیان کردیم این لوله ها به جهت قطر زیادی که دارند به راحتی در خطوط اصلی بکاربرده می شود اما برای کم کردن هزینه ها به شما پیشنهاد می کنیم، لوله های کاروگیت ۶۰۰ میلی متر را در پروژه ها بکار بگیرید. چون این لوله ها دارای اتصالات بهتر و هزینه کمتری هستند.

لوله کاروگیت ۶۰۰ میلی متر

این لوله ها شامل سایز داخلی ۶۰۰ میلی متر هستند. البته این مشخصه در لوله های تک جداره خلاف این امر است. یعنی در لوله های تک جداره سایز خارجی لوله مد نظر است اما در لوله های کاروگیتی سایز داخلی آنها حساب می شود.

این لوله های ۶۰۰ میلیمتری شامل کوپلر، واشر و در بعضی موارد مطابق با سفارش مشتری بدون کوپلر می باشد. طول آنها نیز برابر با ۳۰/۶ سانتیمتر و فشار کارکرد آنها ۵/۳۱ و ۱۶ کیلو نیوتن  بر اساس استاندارد است. همچنین آنها برای انتقال با ماشینهای تک محور ۵۴متر را اشغال میکنند و در ماشینهای ترانزیت ۱۳۲متر اشغال می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید