اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

کاربردهای لوله پلیکا با فشار کارکرد ۴ و ۶ اتمسفر

معرفی اجمالی لوله پی وی سی

لوله های پی وی سی در تنوع بسیار زیادی دارند که در رنگهای خاکستری، زرد و سفید ساخته می شوند. هریک از این لوله های پلیکا بنا به مصرف مشخص و در مقاومت متفاوت عرضه می شوند و مصرف کننده با توجه به نوع سیال و فشار کاری مورد نظر آنها را برای ساختمان مورد نظر انتخاب و خریداری می کند. لوله های پی وی سی توسط اتصالات مربوط به خود مورد مصرف قرار می گیرند. لوله های پی وی سی به دلیل صاف و صیقلی بودن اصطکاک آنها در حد صفر می باشد و رسوب نمیگیرند و به همین جهت جریان سیالات در آنها بسیار مناسب است.

لوله پلیکا با فشار کارکرد ۴ اتمسفر

لوله های پلیکا در فشار کارکرد متفاوتی می باشند در بین این لوله ها، لوله پلیکا با فشار کارکرد ۴ اتمسفر وجود دارد. این لوله ها اکثراً جهت انتقال جریانهای ضعیف بکار برده می شوند و در ساختمان های با تعداد واحد کم با کمترین میزان فشار بعنوان آبراه ناودونی بکار برده می شود. همچنین این نوع از لوله های پلیکا کاربردهای متنوعی در گلخانه،  پوشش کابل های برق، به جای زهکش  و نهر در باغها و غیره نیز دارند.

لوله پلیکا

لوله پلیکا با فشار کارکرد ۶ اتمسفر

لوله های پلیکا با فشار کارکرد ۶اتمسفر اکثراً بیشترین کاربرد را کشاورزی دارند و برای انتقال جریان آب بکاربرده می شوند. نام دیگر این لوله ها، لوله های پلیکا فشار قوی نیز می باشد. در این لوله ها اتصال به وسیله چسب صورت گرفته و دارای مقاومت بسیار خوبی می باشند.

لوله های فشار قوی پلیکا یا همان لول پلیکا با فشار کارکرد ۶ اتمسفر، در برابر مواد خورنده درون لوله دارای مقاومت مناسبی هستند و جهت انتقال مواد اسیدی نیز بکاربرده می شوند.

برای کسب اطالاعات بیشتر و یا خرید لوله های پلیکا با کارشناسان رساکالا تماس حاصل فرمایید و یا برای مشاهده محصولات به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید