اتصالات, اخبار, لوله

لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر

لوله دوجداره کاروگیت

در مطالب پیشین به معرفی لوله های کاروگیت،خصوصیات، مزایا و کاربردهای آنها پرداختیم. با ما همراه باشید تا در این مطلب نیز گروه رساکالا، با معرفی لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر، روش اتصال آنها و هزینه حمل آنها، شما را با این نوع از لوله های کاروگیتی بیشتر آشنا کند.

لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیتی ۴۰۰ میلیمتری جزء موارد پر مصرف در سایزهای لوله کاروگیت به شمار می آیند که برای انتقال سیالات فاضلابی در وسعت بالا میتوان ازاین لوله استفاده نمود.

لوله کاروگیت ۴۰۰ در طول های ۶متری به همراه یک کوپلر تولید می شوند که به همراه هر شاخه ۶ متری یک عدد واشر آببندی نیز به آنها تعلق می گیرد. این لوله ها در فشار های حلقوی ۱۶ کیلونیوتن و ۵/۳۱ کیلو نیوتن بسته به نوع مصرف و محل پروژه تولید می شوند.

مواد مصرفی در تولید لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر، پلی اتیلن گرید pe80 می باشد. سطح خارجی این لوله ها به شکل کنگره ای و سطح داخلی آن صاف و صیغلی برای عبور آسان سیالات با سرعت بیشتر طراحی گردیده است.

لوله دوجداره کاروگیت

روش های نصب لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلی متر به دو روش جوش اکسترودری و کوپلری به یکدیگر متصل می گردند.

در روش اول (جوش اکسترودری) نیاز به واشر و کوپلر نمی باشد و آب بندی به وسیله جوش لب به لب انجام می پذیرد اما در روش دوم لوله ها به وسیله یک واشر و کوپلر سرخود لوله های ۴۰۰ را به یکدیگر متصل می کنند.

هزینه حمل و نقل لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۴۰۰ را می توان به مقدار ۱۵۰ مترطول که برابر با ۲۵ شاخه ۶ متری و مقدار ۳۳۰ متر طول برابر با ۵۵ شاخه ۶ متری به ترتیب به وسیله یک دستگاه کامیون تک محور و یک دستگاه ترانزیت بارگیری نمود و با توجه به این مسئله می توان کلیه هزینه های حمل از محل تولید تا پروژه را برآورد نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید