اتصالات, اخبار, لوله

کلیه مشخصات لوله پلی اتیلن فاضلابی(بخش دوم)

لوله فاضلابی

قیمت لوله های پلی اتیلن فاضلابی

مبلغ لوله های پلی اتیلن فاضلابی به وسیله نوع مواد بکار رفته در آنها مشخص می شود. این لوله ها هم وارد می شوند و هم در ایران ساخته می شوند و موارد متعددی بر روی مبلغ آنها اثر می گذارد. مبلغ یک لوله به وسیله معروف بودن کارخانه، درجه استاندارد های ملی و بین المللی، ایزو، بیمه نامه و ضمانت نامه و مرغوبیت محصول و … مشخص می شود و می تواند در بعضی برند ها کم یا زیاد باشد.

ویژگی های لوله های فاضلابی

طراحی و اجرای سیستم های فاضلابی امری پر هزینه و دشوار است و چنانچه در حین انجام پروژه از لوله هایی که وزن کم و قیمت مقرون به صرفه دارند استفاده شود باعث کم شدن هزینه پروژه و همچنین آسان تر شدن آن خواهد شد. ضمن عوامل گفته شده طول عمر لوله ها نیز بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که از لوله هایی که وزن کم و قیمت کم استفاده شود و مرغوبیت آنها نیز کم باشد بعد از گذشت مدت زمانی در لوله ها نشتی به وجود می آید و یا بر اثر فشار های وارده بر آنها، لوله ها صدمه خواهند دید و باعث خسارت جدی خواهد شد.

لوله فاضلاب پلی اتیلن

مزایای لوله های پلی اتیلن فاضلابی

لوله های پلی اتیلنی فاضلاب دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و با توجه به اینکه سال ها است که بکار می روند هنوز هم در بین بهترین لوله ها قرار دارند. این لوله ها دارای طول عمر مفید زیاد همراه با وزن کم و حمل و بارگیری آسان هستند و علاوه بر این مزایا در برابر مواد شیمیایی میتوانند مقاومت بالایی از خود نشان دهند و در برابر ضربات، نشتی مطمئن عمل کنند. همچنین از دیگر مزایای آنها می توان به عدم رسوب گرفتن و رشد جلبک در آنها، عبور آسان انواع سیال در آنها اشاره کرد.

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “کلیه مشخصات لوله پلی اتیلن فاضلابی(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید