اخبار, تکنولوژی هوشمند, طراحی های برتر

محصولات هوشمند تهویه هوا

ال جی محصولات هوشمند تهویه هوا، حس‌گر صدا و تشخیص غبار معرفی کرد

ال‌جی در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2018 از محصولات هوشمند حوزه‌ی تهویه‌ی هوا خود را معرفی کرد. محصولات نوین این کمپانی با بهره‌گیری از توانایی مثل حس‌گر گردوغبار و تشخیص صدا، هوای محیط را بهبود می‌دهند.

تهویه هوا

نوآوری پیشرفته هوشمند برای از بین بردن غبار ریز هوا

نتیجه‌ی مطالعات نشان داده که گرد و غبار درون خانه روی کیفیت زندگی خانواده‌ها در تمام دنیا مؤثر است. محصول PuriCare ال‌جی با استفاده از یک حس‌گر نظارتی هوا، به‌طور خودکار ذرات غبار را وقتی که برای ساکنان نامناسب محسوب شود حذف می‌‌کند. حتی وقتی که PuriCare خاموش است، بررسی هوا انجام می‌شود و تنها زمانی که فیلتر کردن هوا مورد احتیاج باشد روشن می‌شود. با طراحی استوانه‌ای شکل متمایز و سیستم فیلتر مراقبت ۳۶۰ درجه ال‌جی، PuriCare پیشرفته‌ترین تکنولوژی فیلتر هوا را به رخ می‌کشد و با استفاده از توانایی پاک‌کنندگی قوی، ال‌جی PuriCare توانایی دمیدن هوا تا ۷.۵ متر به جلو را دارد تا بتواند حتی اتاق‌‌های بزرگ را تحت شعاع قرار دهد و جریان هوای لطیفی ایجاد کند تا یک محصول مناسب برای خانواده‌هایی با کودک خردسال و حیوانات خانگی باشد.

 راحتی بیشتر با تشخیص صدا

محصول دیگری که در CES معرفی شد، تهویه هوای اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ™ است که به تکنولوژی صدا تجهیز شده و به اعضای خانه اجازه می‌دهد دمای هوای درون منزل را در لحظه ورود به منزل یا از یک اتاق دیگر، تنها با یک جمله کنترل کنند. DUALCOOL ThinQ™ علاوه بر کارایی بالا در مصرف انرژی و تولید صدای کم به دلیل وجود کمپرسور Dual Inverter، از تکنولوژی هوش مصنوعی DeepThinQ ال‌جی استفاده می‌کند تا با شناسایی فاصله‌ها، جریان هوای بیشتری به سمت افراد درون اتاق هدایت کند. به‌علاوه برای تشخیص حضور افراد درون اتاق، با استفاده از حس‌گر هوشمند حرکت انسان، قدرت جریان هوا را بر طبق میزان مجاورت فرد یا افراد با محصول تنظیم می‌کند. محصول DUALCOOL ThinQ™ ال‌جی با تحلیل الگوهای عادات روزانه افراد یاد می‌گیرد که در زمان‌های معیین روز کدام قسمت های خانه نیاز به خنک شدن دارند تا دما بهینه باقی بماند و مصرف انرژی کم شود.

سانگ داهیونگ (Song Dae-hyun)، مدیرعامل قسمت لوازم‌خانگی و تهویه هوای ال‌جی گفت:

لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی با قابلیت هایشان در حال رهبری این صنعت هستند تا با پیش‌بینی احتیاج های مصرف‌کنندگان، محیط راحت‌تری برای مصرف‌کنندگان ایجاد کنند. هوش مصنوعی در حال حاضر در مرحله‌ای است که می‌تواند کارهایی بیشتر از شطرنج بازی کردن انجام دهد و ال‌جی متعهد است تا از این تکنولوژی برای بهبود کیفیت زندگی مصرف‌کنندگان استفاده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید