اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

ربات های کمک رسان LG

ربات

کمپانی ال جی

باز هم محصولاتی خلاقانه از ال جی : این بار منتظر رونمایی ربات های جدید ال جی برای فرودگاه، هتل ها و فروشگاه ها باشید. در نمایشگاه CES 2018 کمپانی ال جی دست پر آمده است و قصد دارد ربات های کمک رسان خود را در این نمایشگاه رونمایی کند.

این ربات های جدید ال جی برای استفاده در فرودگاه ها، هتل ها و مراکز خرید بسیار مناسب هستند. این شرکت کره‌ای قصد دارد از ربات های جدید ال جی سری  CLOi که در اصل سه ربات با طراحی مشترک هستند در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کند. این ربات ها می توانند به راحتی در فرودگاه ها به کمک مسافران بیایند و در سوپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ به مشتریان کمک رسانی کنند و هم چنین می‌توانند به راحتی در هتل ها چمدان و بار مسافران را حمل و نقل نمایند و یا نقش دربان هتل را بازی کنند.

ربات

کاربردها

در نمایشگاه CES، کمپانی ال جی اولین ربات کمک رسان فرودگاهی خود را رسما رونمایی کرد و حالا در نمایشگاه امسال قصد دارد سری جدیدی از این ربات ها را معرفی کند. این ربات های جدید ال جی کاربردهای مختلفی دارند، می توانند در نقش پیش خدمت ظاهر شوند و یا در نقش ربات دربان به کاربر کمک کنند و یا در نقش رباتی برای حمل و نقل بار ظاهر شوند. ربات خدمت رسان در هتل و فرودگاه می تواند بسیار موثر و مفید به مسافران کمک کند. یا در رستوران ها به راحتی این ربات ها می توانند سینی غذا را برای مشتری ببرند و هم چنین در گیت های ورود و خروج فرودگاه می توانند بسیار کمک کننده باشند. تصور کنید به فروشگاه رفته اید و می خواهید کلی خرید کنید، این ربات می تواند واقعا به شما کمک کند، خصوصا اگر دست تنها باشید، می توانید روی کمک ربات حساب باز کنید!

کلام آخر

به نظر میرسد ال جی در حوزه ربات های هوشمند توانسته با دست پر به نمایشگاه بیاید و به گفته ریو هی یونگ مدیر بخش کسب و کار راهکارهای هوشمند ال جی، این شرکت در زمینه توسعه ربات ها اهداف بلند تری دارند و می خواهد راحتی و آسایش را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. ال جی قصد دارد با توسعه ربات ها و سیستم های هوشمند در این حوزه به عنوان برندی محبوب وارد عمل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید