اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

نکاتی برای خریداری کاورینگ کابل و فیبر نوری(بخش اول)

کاورینگ فیبر نوری

لوله های پلی اتیلن همان طور که می دانید در مصارف گوناگون به کار برده می شوند. در میان این موارد می توان به استفاده از آنها به عنوان کاورینگ کابل و فیبر نوری اشاره کرد.

لوله های پلی اتیلنی درجه دو برای کاورینگ کابل و فیبر نوری

لوله هایی که برای کاورینگ کابلها و فیبرهای نوری بکاربرده می شوند فشار بار داخلی ندارند یعنی تحت فشار آب قرار داده نمی شوند. با توجه به همین امر برای این کاربرد می توان از لوله های درجه ۲ پلی اتیلنی استفاده شود تا سبب کمتر شدن هزینه ها شویم. همچنین این لوله ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند می توانند به راحتی از کابلها محافظت کنند. اما لازم است که در زمان خرید به مواردی که نشان دهنده کیفیت مناسب و دوام بالای این لوله ها هستند توجه شود.

نکات مهم در انتخاب لوله های پلی اتیلن برای کاورینگ کابل ها و فیبرهای نوری

لوله های پلی اتیلنی که جهت کاورینگ کابلها بکار برده می شوند به علت اینکه از کابلهای گران قیمت برق و فیبرهای نوری محافظت می کنند بایستی کیفیت ایده آل  داشته باشند تا در با گذشت زمان دچار شکستگی نشوند. به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم لوله هایی که کیفیت مناسب از این جهت را دارند انتخاب کنید.

کاورینگ کابل

دقت در هنگام خرید لوله های پلی اتیلنی درجه دو

به دلیل اینکه لوله های off grade جزء لوله های درجه ۲ هستند بعضی از کارخانجاتی که آنها را ارائه می دهند از هرگونه مواد پلیمر و هرچیزی که با پلیمر در ارتباط است را در آنها بکار می گیرند و همین امر سبب دوام کم و شکست در کل لوله های پلی اتیلن با گذشت زمان می شود.

برای خواندن ادامه این مطلب به “بخش دوم” مراجعه کنید و یا برای مشاهده محصولات از “صفحه اصلی” دیدن فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید