اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

نکاتی برای خریداری کاورینگ کابل و فیبر نوری(بخش دوم)

کاورینگ فیبر نوری

افزایش طول عمر و کیفیت لوله پلی اتیلن درجه دو

در ترکیبات لوله های پلی اتیلنی بهتر است تنها از ضایعه های لوله پلی اتیلن استفاده شود و موادی به جز این مواد در ترکیبات آنها بکار برده نشود. از این طریق این لوله هم مرغوب خواهند بود و هم طول عمر آنها زیادتر خواهد شد.

البته این امر سبب مشکل در زمان خرید مشتریان می شود، زیرا از نظر هزینه لوله های پلی اتیلنی که قیمت کمی دارند در مقابل مرغوب هم نیستند و قانع کردن مشتریان از این جهت دشوار خواهد بود.

به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم پیش از اینکه لوله را خریداری کنید آن را با دقت بررسی کنید و همچنین از مکان های مطمئن آنها را خریداری کنید.

لوله پلی اتیلن کلافی و ویژگی های آن برای پوشش کابل و فیبر نوری

لوله پلی اتیلنی که جهت کاورینگ کابلها و فیبرهای نوری مورد استفاده قرار داده می شود بهتر است از نوع کلافی باشد. چون در هنگام راه اندازی پروژه مشکلاتی ماندد پیچش کابلها و فیبر نوری به وجود نمی آید. این مشکلات نیز به دلیل نقاط جوشی است که در لوله های پلی اتیلنی وجود دارد و احتمال دارد در هنگام رد کردن کابلها، کابلها به آنها گیر کنند.

البته شاید این پرسش در ذهن شما نیز به وجود آید که کلافها هم احتمال دارد به این نقاط گیر کنند اما پاسخ این است که برای آنها از اتصالات پلیمری استفاده می شود که به شکل پیچ دور تا دور لوله پیچیده می شود. قطر درونی اتصالات پیچی پلی اتیلنی مساوی با لوله های پلی اتیلنی است.

پوشش فیبر نوری

برای استفاده از لوله های پلی اتیلن بهتر است موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

  • به شما پیشنهاد می کنیم از لوله های پلی اتیلن ۱۶ متری و یا لوله های پلی اتیلن ۱۲ متری استفاده کنید.
  • اتصال دهنده های پیچی را مد نظر قرار دهید.
  • میزان کیفیت لوله های پلی اتیلنی را پیش از خریداری و پس از آن بررسی کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “نکاتی برای خریداری کاورینگ کابل و فیبر نوری(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید