اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

کاربردهای متنوع انواع لوله های پلی اتیلنی

فروش لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن با توجه زندگی رو به رشد امروز بسیار پرکاربرد هستند و توجه بخصوصی را به خود جلب کرده اند. لوله های پلی اتیلن به دلیل ویژگی هایی مانند حمل و نقل راحت، کمترین میزان هزینه در نصب به دلیل تجهیزات کمتر، نصب راه اندازی راحت باعث این حجم از توجه به خود و کاربردهای متنوع شده اند. در این مطلب گروه رساکالا قصد دارد تا شما را با انواع کاربردهای لوله های پلی اتیلن آشنا کند. با ما همراه باشید.

انواع کاربردهای لوله پلی اتیلن

این لوله ها همان طور که می دانید منتقل کننده انواع سیالات هستند. این سیالات شامل آب به خصوص آب آشامیدنی هستند که این لوله ها آنها را در فواصل زیاد با فشار مناسب به محل مورد نظر می رسانند. البته لوله های پلی اتیلنی فقط برای انتقال سیالات به کار برده نمی شود، این لوله ها جهت کاربردهایی مانند گازرسانی، انتقال فاضلاب، پوشش خطوط مخابرات، فیبرهای نوری و برق و غیره نیز بکار برده می شوند.

لوله های پلی اتیلنی به علت ساختار و استحکامی که در مقابل تنش های فشاری دارند بسیار انعطاف پذیر هستند و مقاومت خوبی دارند. به دلیل وجود همین ویژگی ها، از این لوله ها می توان در پوشش کابل ها و فیبرهای نوری استفاده کرد. لوله های پلی اتیلن کاربردهای دیگری هم دارند که این کاربردها بسیار متنوع است. برای نمونه جهت تزریق سیمان در ساختارهای بتنی و نیلینگ از لوله های پلی اتیلنی با اندازه ۱۶میلی متر استفاده می شود.

خرید لوله پلی اتیلن

اندازه و استاندارد لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلنی در اندازه های ۱۶میلی متر تا ۲۰۰۰میلی متر با توجه به درخواست و نیاز پروژه به مشتریان عرضه می شود. استاندارد این لوله ها نیز مطابق با استاندارد DIN آلمان است.

انواع لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلنی دارای دو نوع زیر می باشند که مطابق با درخواست و نیاز مشتری با آنها ارائه می شود:

  • لوله های پلی اتیلن تک جداره
  • لوله های پلی اتیلن دو جداره یا کاروگیتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید