اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

سرمایه گذاری از طریق Google Ventures

هوش مصنوعی

اکسیوس

به رپرتاژ اکسیوس، GV که قبل از این به اسم Google Ventures معرفی می‌شد، از ماشین مبنی بر هوش مصنوعی به‌ صورت روشی جهت تصمیم گیری درباره ی سرمایه‌گذاری برروی حیطه های گوناگون بهره می برد.

ماشین مبنی بر هوش مصنوعی،  به منظور شیوه ای مناسب و قابل قبول، سال ها است که در محضر رؤساGV به‌عنوان وسیله ی پشتیبان در روند تصمیم گیری های بزرگ کاربرد دارد تا حدی که قادر بوده تصمیم گیری ها و راه کارهای عرضه شده به وسیله ی نیروی انسانی را تحت تاثیر قرار دهد و ولو موجب شده تا راه کارهای نیروی انسانی دیده نشود.

هوش مصنوعی

عملکرد

ماشین مبنی برهوش مصنوعی، به صورت یکی از قسمت های اساسی معادله های سرمایه گذاری تاثیر بسیار زیادی دارد. ماشین مبنی بر هوش مصنوعی، قادر است دامنه ی گسترده ای از داده های بازار را بررسی کند و یکی از جواب های سبز، زرد و قرمز را نشان دهد. جواب قرمز به معنای تایید نکردن سرمایه گذاری، رنگ سبز به معنای تایید کردن سرمایه گذاری و در آخر رنگ زرد به معنای احتیاط در سرمایه گذاری است. چه بسا بعضی باور دارند زمانی که رنگ زرد به صورت ماحصل از طرف ماشین خاطرنشان می‌شود، عمولا ماحصل سرمایه گذاری همانند رنگ قرمز خواهد شد. شیوه ی ۳رنگ قرمز، زرد و سبز، در قیاس با شیوه ی مقیاس ۱۰نقطه‌ای آسان تر است. در شیوه ی ۱۰نقطه‌ای زمانی که هشت نقطه از ده نقطه تصویب یا روشن شود، به معنای رنگ سبز است. کمپانی های گوناگون دیگری هم مشابهGV‌ از هوش مصنوعی در پروسه تصمیم گیری‌ بهره می برند، با این تمایز که GV در قسمت تصمیم گیری جهت سرمایه گذاری به تکنولوژی هوش مصنوعی شدیدا پایبند است.

کمپانی Mountain View

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، به کرات خاطرنشان کرده که Mountain View، یکی از کمپانی های سرمایه گذاری کالیفرنیایی، سختی درپی دگرگون شدن به نخستین کمپانی تکنولوزی در عرصه ی هوش مصنوعی است و می خواهد در آینده با یادگیری ماشین و راه کارهای عمومی مبنی بر هوش مصنوعی به راه خود ادامه دهد. اکنون، با درنطر گرفتن این که عملکرد بازار به سوی بهره گیری فراوان تر از سیستم های مبنی بر هوش مصنوعی جلو می رود، هوش مصنوعی تبدیل به یکی از قسمت های جدا نشدنی در عرصه ی استراتژی‌های مرتبط به فضای ابری شده است. دوراندیشی می شود ورژن بعدی پیکسل۳ با توجه بیشتری برروی عرصه ی مبنی بر هوش مصنوعی به بازار عرضه شوند. اکنون، Google Duplex، سیستم رزرو هوشمند دستیار Google، که قادر است تماسی همانند به انسان ایجاد کند و قرار ملاقات بگذارد، سیستمی مبنی بر هوش مصنوعی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید