اخبار, دکوراسیون

جوت هندی در دکوراسیون خانه(بخش دوم)

جوت هندی در چیدمان اتاق خواب مینیمال

طراحی داخلی این اتاق خواب سرد و معاصر با سطوح خاکستری و رنگ های خنثی صورت گرفته است. در واقع با یک سبک مینیمال روبه رو هستیم که نیاز به تنوع و جدایی از این حالت سرد و بی روح دارد. یک فرض بافته شده از نخ جوت، با احساس نرمی و ساده بودن خود می تواند گزینه مناسبی به نظر بیاید. در عین حال که تم خنثی و یکنواخت اتاق را بهم نمی زند، گرمی، نرمی و لطافت را به آن وارد کرده و به نوعی وارد کردن طبیعت به یک فضای مدرن خواهد بود.

دکوراسیون

جوت هندی در چیدمان حمام

برای یک فضای مرطوب که در تماس مستقیم با آب است هیچ چیز مانند الیاف طبیعی نمی تواند کارآمد و مفید باشد. بسیاری از افراد در عین حال که به یک کف پوش در حمام یا سرویس بهداشتی خود نیاز دارند، اما فرش و موکت را به دلیل خیس شدن انتخاب نمی کنند. فرش بافته شده از الیفا طبیعی جوت، علاوه بر این که این مشکل را حل می کند، یک بافت نرم و لطیف را نیز به وجود می آورد. همین طور با سایر وسایل مانند سبدهای حصیری و وسایل چوبی نیز ست می شود.

موکت

خانه ای که از نور طبیعی خوبی برخوردار است اما طراحی ساده آن می تواند موجب بی روح و یکنواخت شدن فضا شود. شما میتوانید با استفاده از یک فرش بافته شده از الیاف طبیعی جوت، گرمای لازم را در فضا به وجود آورده و از آن به عنوان موکت استفاده کنید. با این کار در صورت لزوم می توانید فرش های دیگر با ترکیب رنگی های متنوع و شاد بر روی آن پهن نمایید. این کار همچنین برای مواقعی که فضای شما کف پوش زیبا مانند سرامیک یا پارکت ندارد می تواند ایده آل باشد.

جوت هندی رنگی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد الیاف طبیعی در این است که قابلیت رنگ شدن داشته و شما مجبور نیستید که فقط از رنگ قهوه ای آن ها استفاده نمایید. و شما میتوانید با توجه به رنگ وسایل خود رنگ مناسب را برای خانه خود انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید