اخبار, دکوراسیون

ناهماهنگی در عین حال زیبایی در چیدمان(بخش اول)

دکوراسیون

همواره می پنداریم به منظور داشتن یک چیدمان جذاب و عالی بایستی همه چیز در سازگاری و تناسب تمام با هم قرار بگیرند، اگر چه که این یک چشمانداز عقلانی و درستی است ولی برخی مواقع برای ابداع یک طراحی ویژه و جالب هیچ چیز مثل یک محیط ناهماهنگ ما را به مقصدمان نمی رساند و همه چیز قادر است با صندلی ناهار خوری شما آغاز شود. آنها می توانند اسلوب شخصی شما در سالن ناهار خوری را ارائه کرده و یک محیط گرم و شاد برای خانواده و حتی مهمان ها ایجاد نمایند. آیا صندلی هایتان راحت نیستند؟ نامناسب، قدیمی و عاری از سبک اند؟با ما همراه باشید و در خانه تان چیدمان متفاوتی را تجربه کنید.

دکوراسیون

صندلی های ناهماهنگ برای به وجود آوردن آسایش

تلفیق رنگها و نقض پارچه ها  بایستی به شکل بصری با همدیگر و با چیدمان تمام محیط تناسب داشته باشند، در عین حال که متمایز هستند.
بنابراین رنگ صندلی ها، پارچه های آنها و ولو ارتفاع بخش تکیه گاه متمایز باشد ولی همه چیز تماما هماهنگ به نظر برسد. علت اصلی این مسئله وجود رنگهای خیلی ملایم و پاستلی است که همه اجزا را به همدیگر وصل کرده است.

شکل هندسی صندلی

تلفیق اشکال و فرمهای متعدد هندسی صندلی ها به منظور ابداع ناهماهنگی در محیط غذاخوری.
گاهی مواقع، بغل هم قرار دادن صندلی ها با شکل های هندسه متمایز، احساس کنجکاوی و در عین حال خیره کننده ای را در محیط به وجود می آورند.

صندلی های ناهماهنگ برای سالن ناهار خوری خیره کننده

صندلی های یک جور ولی در رنگهای متفاوت.
در این مورد فرم و اشکال صندلی ها یک جور است ولی رنگ آنها مختلف است. به علت براق و صیقلی بودنشان بازی با نور در محیط به وجود می آورد و با انعکاس آن موجب درخشنده شدن فضا می شوند. این امر همچنین به متمایز و زیبا شدن محیط غذاخوری در چیدمان تمام خانه کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید