اخبار, دکوراسیون

ناهماهنگی در عین حال زیبایی در چیدمان(بخش دوم)

دکوراسیون

به وجود آوردن تضاد جذاب در سالن ناهارخوری

به وجود آوردن یک بازی رنگها و ایجاد یک کنتراست میان رنگها وسبکها در چیدمان ناهارخوری است. که جذابیت خاصی به فضا می بخشد.
تلفیق میان صندلی های قدیمی با رنگهای شاد و مدرن درکنار کاغذ دیواری با سبک کلاسیک یک تضاد جذابی را در سالن غذاخوری شما به وجود می آورد. این رنگها به محیط انرژی می بخشند.

دکوراسیون

صندلی های ناهماهنگ جهت هماهنگی با چیدمان

از صندلی های رنگارنگ بهره بگیرید تا انرژی و هیجان را به سالن غذاخوری خود بیاورند.
رنگ های مختلف موجب انرژی دادن به محیط می شوند. نوع پلاستیکی با پایه های فلزی صندلی موجب سبکتر شدن محیط و یک چیدمان امروزی تر خواهد شد. در عین حال که رنگ صندلی ها، با وجود گوناگونی، با تلفیق تمام محیط هماهنگی مورد نیاز را به دست می آورند.

قراردادن نیمکت درکنار صندلی های ناهماهنگ در سالن ناهارخوری

این مجال وجود دارد لذت خوردن غذا را با نرمی و آرامش یک نیمکت چوبی تجربه کنید. همین طور به علت فقدان وجود پایه ها، در تمیز کردن محیط غذاخوری هم راحتتر خواهید بود.
چوب با رنگ روشن و حس و حال نوستالژی، در کنار رنگهای تند و تیز صندلی ها و کوسنها چیدمان بی اندازه جذابی را، به ویژه برای افرادی که به سبکهای روستیک اشتیاق دارند، به وجود می آورد. تلفیق نیمکت و صندلی ها یک طرح شیک در عین حال جذاب را ایجاد می نماید.

صندلی های امروزی و گرافیکی سالن غذاخوری

در یک محیط کوچک، با زنگها و شکل های هندسی دیوار بازی کنید تا گیرایی را به آن محیط کوچک ببخشید.
گرافیک دیوارها و طرح ریزی صندلی ها یکپارچه و هماهنگ را شامل می شوند. در عین حال که این بار هم صندلی ها در رنگ آمیزی با همدیگر متمایز هستند، ولی به زیبا شدن محیط کوچک کمک زیادی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید