اخبار, دکوراسیون

نکاتی مهم در طراحی غرفه

نمایشگاه ها رخدادهای با اهمیتی در شناسایی دستاوردها و جذب مشتری است. مدل طراحی غرفه نمایشگاهی شما، قادر است در این کار تاثیر فراوانی داشته باشد. با ما همراه باشید تا غرفه تان در نمایشگاه بدرخشد.

طراحی

در برگزیدن مکان غرفه نمایشگاه سختگیر باشید

مکان غرفه از طراحی غرفه با اهمیت تر است. چنانچه محل صحیحی جهت غرفه خود انتخاب نکنید، هزینه های طراحی از بین می رود. تصور کنید شما دستاوردی غیر خوراکی دارید و غرفه شما در جوار فرآورده های خوراکی باشد. بوی روغن سوخته یا هر بوی مرتبط به پخت و پز در غرفه شما هم می پیچد و زمان ماندن اشخاص در مکان غرفه شما را کمتر میکند. چنانچه در نمایشگاه های همگانی مکانی را در نظر گرفتید، صددرصد از فعالیتهای غرفه های مجاور اطلاعات کسب کنید.

مهمترین اصل جزئیات است

شاید فرم های عجیب و اغراق آمیز به نظر جذاب بیایند اما آنچه که مردم در نمایشگاه می بینند، جزئیات است. یک فرد در نمایشگاه هیچ گاه دید وسیع ندارد. در واقع آن قدر نمایشگاه ها شلوغ هستند که افراد جلوی پایشان را هم به زحمت می بینند پس به جای اینکه از معماران فرم ها عجیب بخواهید، از آن ها بخواهید روی جزئیات غرفه تمرکز کنند. دقیقا نقاط دید مشتریان را قوت ببخشید! توجه به سلسله مراتب دید انسان می تواند راه گشا در طراحی یک غرفه نمایشگاهی خاص باشد.

غرفه نمایشگاهی یک سازه موقت است

صرف هزینه برای مصالح مقاوم و مصالح غیر بازیافتی شاید به نفعتان نباشد. به یاد داشته باشید شما از معماران پروژه می خواهید که یک سازه موقت بسازند نه ساختمان. بهتر است، از مصالح دوست دار طبیعت استفاده کنید. انتخاب نوع وسایل و ابزار مورد نیاز در انتخاب مصالح بسیار تاثیر گذار است. نمایشگاه ها محدودیت هایی برای استفاده ابزارها تعییین می کنند.

تاثیر نور پردازی

تمام غرفه های نمایشگاهی با استفاده از نور پردازی های شلوغ دوست دارند جلب توجه کنند. چند دقیقه با خودتان فکر کنید. برای خاص بودن بین تمام این غرفه ها شما باید چه نورپردازی انتخاب کنید؟ نورپردازی های سفید و آبی بسیار آرام بخش هستند. هدف از ساخت فضایی آرام بخش در غرفه شما، توقف بیش تر افراد است. جایی که آن ها را برای دقایقی از شلوغی اطرافشان جدا می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید