اخبار, دکوراسیون

اگر از خانه تان دلزده‌ شده‌اید با ما همراه باشید

فکر می‌کنید وقت تغییر خانه‌تان رسیده است؟ با این راهکارهای ساده می‌توانید فضای زندگی‌تان را در یک چشم به هم زدن تغییر دهید و از این تغییر تازه لذت ببرید.آیا تا به حال به این قضیه فکر کرده اید که دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید ؟ آیا فکر می کنید این کار بسیار دشوار است ؟در این مطلب برای شما پیشنهادهایی برای تغییر دکوراسیون منزلتان جمع آوری کرده ایم که پس از خواندن آن ها سریعا دکوراسیون منزل خود را تغییر می دهید !

دکوراسیون

خانه تکانی

باور کنید یک نظافت عمیق مثل خانه تکانی، البته اگر کمی جرات به خرج‌ بدهید کلی از فضای خانه را باز می‌کند. همیشه خانه تکانی سالانه بهترین بهانه است برای اینکه از دست وسایلی که بی‌جهت در خانه انبار کرده‌اید و مدت‌هاست به آن نه تنها دست نزده‌اید که فکر هم نکرده‌اید، خلاص‌شوید. برای همه ما پیش آمده که از داشتن چیزی در انباری خانه تعجب‌کرده‌ایم یا بعد از خرید به خانه آمده‌ایم و با واکنش متعجب همسر یا یکی از اعضای خانواده مواجه‌ شده‌ایم به این دلیل که چیزی را خریده‌ایم که همین چند ماه پیش با کمی تفاوت خریده‌ بودیم. بسیاری از ما هنگام خرید کردن چیزهایی را می‌بینیم و در لحظه با خودمان می‌گوییم که شاید در خانه لازم شود. در حالیکه هرگز مورد استفاده قرارنمی‌گیرد. در مورد لباسهای توی کمد اصلا رحم‌ نکیند. همه ما به راحتی می‌توانیم هر سال یک ساک کوچک از لباس‌هایی که در طول یکسال گذشته نپوشیده ایم به خیریه‌ها هدیه‌ کنیم.

خانه تکانی

تغییر و ساخت کمد دیواری

میزان فضایی که کمدها (البته اگر به طور بهینه استفاده‌ شوند) به خانه شما اضافه‌ می‌کنند باورنکردنی است. شاید پس از مدتی کمدهایی اولیه خانه شما دیگر پاسخ‌گویی نیاز بیشترتان به فضای انبار نباشند. در این صورت به راحتی می‌توان با تغییردادن طبقات داخل کمد یا اضافه و یا کم‌کردن کشو و قطعات دیگر به میزان زیادی فضای انبار خانه را افزایش داد. البته یک راه بسیار کم‌ هزینه تر هم دارید. اضافه کردن طبقات بر روی یکی از دیوارهای خالی اتاق بدون ساخت یک کمد کامل هم می‌تواند قدمی در راه استفاده‌ بهینه تر از فضا باشد.

دکوراسیون

کمی بازسازی

اتاق خواب و آشپزخانه به دلیل اینکه افراد خانواده بیشترین زمان را درشان می‌گذرانند تاثیر زیادی روی روحیه کلی خانواده دارند. برای همین اگر اتاق خواب و آشپزخانه‌ای کوچک دارید، کمی تغییر در راستای بزرگ کردنشان می‌تواند کلی حال خانواده را خوب کند.و همچنین می توانید از صندلی و میزهای مدرن رسا کالا برای تغییر فضای منزلتان استفاده کنید.

دکوراسیون

تغییرات اساسی

این آخرین تیر ترکش است. یعنی وقتی با درودیوار خانه مشکل پیدا می‌کنید بهترین راه تغییر دیوارها و پرده‌هاست. کاغذ دیواری را عوض‌ کنید یا اصلا با چند سطل کوچک رنگ و غلتک خودتان می‌توانید خیلی کم هزینه رنگ و روی خانه را عوض‌کنید. از پرده‌ها غافل نشوید و بدانید که کمی خرید خرده‌ ریزهای دکوراتیو برای روحیه‌تان خیلی خوب است. البته به شرطی که زیاده‌روی‌ نکنید.

دکوراسیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید