اخبار, دکوراسیون

چگونه در پذیرایی نقلی وسایلمان را بچینیم؟(بخش اول)

دکوراسیون

 پذیرایی نقلی و زیبا

پذیزایی ما ایرانی ها از مهمان در همه جای دنیا معروف است. یک چیدمان که بر اساس اصول باشد به شما کمک می کند تا از مهمانان بیشتری پذیرایی کنید. داریم به تابستان نزدیک می شویم به تدریج مهمانی ها و شب زنده داری ها شروع می شود. با همراه باشید تا با ترفندهای اصولی آشنا شوید.

دکوراسیون

مبلمان مناسب برای پذیرایی نقلی

مبلمان ال بی اندازه مورد علاقه ی آپارتمان نشینان نقلی قرار گرفته اما گویا اندکی برایتان مکرر شده است. چنانچه می خواهید مبلمان التان را تغییر دهید، از مبلمانهای کمجا و کوچکتر بهره بگیرید. این مبلمانها تا حدی از سایزهای استاندارد کوچکتر هستند. امکان دارد راحتی و کاربرد مبل ال را نداشته باشند بعد آنها را با مبلهای ال قیاس نکنید. چنانچه فقط پی دگرگونی هستید، جذابتر است ۱یا ۲ مبل تکنفره با رنگهای آبنباتی تهیه کنید و در روبه روی مبل ال شکلتان قرار دهید.

رنگ آمیزی مناسب جهت چیدمان نقلی

 به کارگیری رنگهای تیره آن هم در چیدمان پذیرایی نقلی جرات می خواهد. برعکس تفکر عموم چنانچه از رنگهای تیره اصولی بهره بگیرید، پذیرایی بزرگتر به چشم می آید. برای به کارگیری  رنگ تیره خوبتر است یک دیوار و سطح زمین را تیره و دیوار رو به رو و سقف را روشن کنید. در چیدمان تیره پذیرایی نقلی قطعاً از مبلمان روشن بهره بگیرید. اکسسوری های فلزی موحب منعکس شدن نور در تمام محیط چیدمان می شوند و چیدمان پذیرایی شما را اشرافی می کنند.

نورپردازی

بهره گیری از آینه در چیدمان پذیرایی نقلی به ویژه درمقابل پنجره ها بیشمار به بیشتر شدن نور در محیط کمک می کند. زیباتر است در عوض نصب کردن آینه از تابلو های نقاشی افقی بهره بگیرید. به کاربردن تابلو های چند تکه و پازل مانند نیز بی اندازه کمک می کند تا دیوارها کشیده تر یا بلندتر به چشم بیاید. می توانید یک عکس زیبا از یکی از عکاس های معروف خریداری کنید. عکسها برعکس نقاشی ها نشاط زندگی دارند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید