اخبار, دکوراسیون

چگونه آشپزخانه ای با سبک مدرن داشته باشیم؟

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

امروزه طراحی دکوراسیون اهمیت به سزایی پیدا کرده.همه ما دوست داریم زیبا ترین و خاص ترین طراحی دکوراسیون را در منزل خود پیاده سازی کنیم.امروزه نه تنها سبک زندگی بلکه دکوراسیون ها , رنگها, تزیینات و همه چیز به صورت مدرن در آمده است و همانطور که انسان خواهان تنوع و زیبایی است علاقه مند به هر چیزی که جدید باشد خواهد بود.دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون های مدرن در هر بخش از خانه که باشد قانون هایی مختص خود دارند و آنهم یک نوع بی نظمی منظم است. اگر دقت کنید از ترکیبات و تناقضات زیاد استفاده می شود به عنوان مثال رنگهای مختلف و متنوع در یک بخش ترکیب شده و چیزی متفاوت نتیجه می دهد.پس برای داشتن خانه و البته دکوراسیون آشپزخانه ای مدرن بسنده به یک سبک و طیف رنگ خواص نباشید. در تنوع تزئینات جسارت داشته و ترکیبات را با تفکر انتخاب کنید.امروزه سبک مدرن نه تنها درآشپزخانه منزل بلکه در دکوراسیون دیگر فضاها نیز بسیار رایج و پر طرفدار گشته است و بسیاری از افراد به دنبال راهکارهایی برای بازسازی آشپزخانه با معیارهای سبک مدرن هستند.در واقع کابینت های بدون قاب، خطوط افقی و عدم وجود هرگونه آرایش و تزئینی از اصلی ترین ویژگی های یک آشپزخانه مدرن می باشد که تمام زیبایی خود را مدیون شفافیت و جلوه طبیعی متریال های به کار رفته است.

دکوراسیون آشپزخانه

راه کارهایی برای ایجاد سبک مدرن

۱- استفاده از کابینت هایی با درب های تخت

۲- کابینت هایی با پوشش کامل و بدون قاب

۳- استفاده از فلزات شفاف

۴- تزئینات کم و بدون آلایش

۵-  استفاده از متریال های طبیعی و چوب

۶- تاکید بر خطوط افقی

۷-  سادگی و ثبات در مبلمان و چیدمان آشپزخانه با تاکید بر جزئیات

۸-  افزودن عناصر بی پیرایه صنعتی

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قدیمی را به روز کنید

اگر دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما قدیمی است می توانید با کمک روش های مدرن و خلاقانه دکوراسیون آشپزخانه خود را به دکوراسیونی مدرن و جدید تبدیل کنید.آشپزخانه قدیمیاگر آشپزخانه منزلتان دارای کابینت هایی با طراحی قدیمی، کفپوش هایی مربوط به دهه های گذشته و وسایلی از مد افتاده باشد، چندان نگران نباشید؛ با تغییراتی در عناصر تشکیل دهنده آشپزخانه و نوع دکوراسیون آن می توانید ظاهری کاملا جدید برای آن ایجاد نمایید.

آشپزخانه قدیمی دکوراسیون آشپزخانه

وسایل فلزی از مد افتاده را کنار بگذارید

در طراحی های قدیمی آشپزخانه ها، بسیاری از وسایل و اجزای تشکیل دهنده آن، از جنس فلزات بوده اند. تا همین چند سال گذشته بسیاری از کابینت های قدیمی، قفسه های دیواری آشپزخانه، لوسترها و چراغ های روشنایی و همچنین هودهای آشپزخانه از جنس صفحات فلزی همچون آلومینیوم، مس و استیل تهیه می شدند که در حال حاضر کاملا قدیمی و از مد افتاده به نظر می رسند. سعی کنید هر کدام از این المان های موجود در طراحی دکوراسیون آشپزخانه که از جنس فلزات هستند را کنار بگذارید و از موارد جایگزین امروزی تر استفاده کنید. اکثر این وسایل در حال حاضر از جنس چوب، ام دی اف، و ترکیباتی همچون فایبرگلاس تهیه می شوند.

دکوراسیون آشپزخانه

 

دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه مدرن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید