اخبار, دکوراسیون

شیوه های کندن کاغذ دیواری از دیوار(بخش اول)

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری هم جزء موردهایی است که پس از مدت زمانی احتیاج به عوض شدن دارد. گوناگونی بسیار و با مرغوبیت کاغذ دیواری هایی که اکنون در بازار ارائه می شود، قابلیت تمیز کردن و عوض کردن آنها را بیشتر از پیش مهیا کرده دستمان را باز گذاشته است. ولی همواره همه چی به همین آسانی نیست و معضلات وجود دارد. کاغذ دیواری های قدیمی و ولو دیوارهای قدیمی جزء این موردها هستند.

دکوراسیون

مرحله نخست

در شروع بایستی این را به شما یادآور شویم که شیوه های متعددی جهت صورت گرفتن این عمل وجود دارند و شما بایستی با درنظر گرفتن نوع کاغذ دیواری و وضعیت دیوار خود متوجه شوید که کدامیک از این شیوه ها بهتر خواهد بود. بعضی از کاغذ دیواری ها بدون نیاز به آب یا هر مواد دیگری به آسانی از دیوار کنده می شوند در صورتی که جهت جدا کردن بعضی دیگر بایستی از حلالهای شیمیایی بهره برد. درضمن این که صدمه دیدن یا ندیدن دیوار مشروط به این است که کاغذ دیواری به چه صورت نصب شده باشد. در مرحله نخست بایستی وسیله های درون اتاق را جمع آوری کنید یا روی آنها را بپوشانید، بعد پارچه یا سفره مناسبی را کف اتاق بندازید.

دومین مرحله

در مرحله بعدی از ابزار ویژه این عمل استفاده می کنید، بروی سطح کاغذ دیواری می کشید تا سوراخ های ریزی برروی آن به وجود آورید. برای ادامه کار از سه شیوه قادرید جهت کندن کاغذ دیواری بهره ببرید:

جدا کردن کاغذ دیواری به وسیله ی آب

آب یکی از شیوه هایی است که در اغلب موارد جواب داده و موجب می شود که کاغذ دیواری شما به آسانی کنده شود و دیگر به دردسر نیوفتید. قادرید از طریق  آبپاش، آب را برروی سطح دیوار پاشیده و یا از غلتکی را خیس کنید و بر روی دیوار بکشید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید