اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

ابداع هدفونی با عملکرد باورنکردنی!

هدفون

رساکالا در این مطلب به معرفی ابداع جالب جدید کمپانی Modius Health  برای شما میپردازد.

» معرفی هدست Modius

این کمپانی ادعا دارد که میزان چاقی بیشتر از اینکه به فعالیت بدنی شما مربوط باشد، مربوط به نحوه طرز فکر شماست.برای اثبات همین ادعا هم یک هدست طراحی کرده است که شما میتوانید به وسیله آن اضافه وزن خود را از بین برده و به وزنی ایده آل برسید.

بر اساس یک باور علمی میتوان گفت مغز هر یک از افراد وزنی را به عنوان ایده آل برای خود در نظر دارد و اگر وزن آن فرد از آن میزان افزایش یابد و چاق شود، آن فرد میتواند به سرعت آن را کاهش دهد.هدست های Modius  نیز به وسیله سیگنال های مغناطیسی که از خود ساطع میکنند باعث تغییر این عدد پیش فرض در مغز میشوند و از بین بردن اضافه وزن را برای آن فرد سریع و آسان میکنند.

» نحوه عملکرد هدست Modius

این هدست هیپوتالاموس مغز را از طریق الکتریکی تحریک میکند و از این روش هم باعث کاهش حس اشتهای شما میشود تا بتوانید به راحتی اضافه وزن خود را از بین ببرید.

هدفون کاهش وزن

» عوارض استفاده از هدست Modius

پیشرفت علم هیچگاه بدون ضرر نبوده است پس میتوان گفت ابداع این هدست جدید نیز عوارضی نامطلوب نیز برای شما خواهد داشت.این هدست در نمایشگاه CES رونمایی شد و در برخی موارد هم افرادی که آن را در نمایشگاه استفاده کردند دچار حالات سرگیجه و سردرد شدند.

این ادعا هنوز به طور قطع به اثبات نرسیده است و برخی از پزشکان نیز آن را قبول ندارند.البته یکی از کارشناسانی که آن را در لاس وگاس استفاده کرده است گفته است که این هدست با ساطع کردن این سیگنال ها حالاتی از بیماری حرکت را در فرد مورد استفاده به وجود می آورد و باعث میشود که آن فرد اشتهای خود را از دست بدهد.گفته شده است که ین هدست در صورت تولید انبوه به مبلغ ۴۹۹ دلار قیمت به فروش خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید