اخبار, دکوراسیون

یک گالری زیبا در خانه داشته باشید

دکوراسیون

به کارگیری آثار هنری و تابلوهای متعدد در منازل طبیعتا خصوصیتهای بی همتا خود را دارد. داشتن یک گالری در منزل روی دیواری انبوه از تابلو های متعدد قادر است  خستگی شما را از بین ببرد. در این بین به طور معمول ناظر آن هستیم که اشخاصی به سراغ تابلو هایی با سایز کوچکتر هستند و افراد کمی هستند که به دنبال تابلوهای بزرگتر بروند که سایز بزرگتری دارند.

آثار هنری بزرگی که در خانه های متعدد می بینید به طور معمول یا یک سوغاتی و هدیه ویژه ای است و یا یک نقاشی که خود اشخاص آن را کشیده اند. چیزی که ما به شما می خواهیم یاد بدهیم این است که اگر به سراغ چیدمان مینیمال و یا چیدمان مدرن در خانه خود هستید قادرید تابلوی بزرگ را از انتخاب های بنیادین خود در دکوراسیون خانه تان در نظر بگیرید.

دکوراسیون

برگزیدن دیوار خالی متناسب

نخستین قدم که برای بهره وری از تابلوی بزرگ در چیدمان خانه نیاز است برگزیدن دیوار خالی متناسب است. این به معنی است که شما دیواری را در خانه خود در انتخاب کنید که قادر باشد نمای تابلو در چیدمان شما را حفظ کند. مکان های محتمل که قادرند شامل گزینه های شما باشند اکثرا دیوار های پذیرایی و یا اتاقخواب است. به غیر از اینها دیوار مابین ۲ پنجره هم در اغلب موارد قادر است گزینه عالی برای زدن تابلوی بزرگ در خانه باشد. دیوارهای بغل در ورودی هم از جاهایی است که پیشنهاد می کنیم برای نصب تابلوی بزرگ در چیدمان خانه روی آنها حساب کنید.

نکته: نصب تابلو در چیدمان آن هم در پهلوی پنجره هایی که خیلی بزرگ هستند راهکار مناسبی نیست، زیراکه این مدل پنجره ها همه ی تمرکز و توجه شما را به خودشان معطوف می کنند و تابلوی شما در این بین به چشم نمی آید.

متناسب بودن تابلو با سبک چیدمان

با همآهنگی و تنظیم مبلمان و تابلو در چیدمان قادرید به نمای تابلوی بزرگ خود بی افزایید. شما قادرید مبلمان خود را  جهت مورب به تابلو و یا رودرروی آن قرار بدهید تا نمایتابلو در چیدمان شما از بین نرود. چنانچه که قصد دارید از تابلوی بزرگ در چیدمان اتاقخواب بهره ببرید توصیه ما این است که آن را مقابل تخت خواب بزنید.

تابلوهای چند تیکه ای

تابلو در چیدمان خانه آن هم با ابعاد بزرگ الزاماً در نقاشیهای بزرگ و تابلو های قابدار اختصار نمی شود. شما قادرید با استفاده از تابلو های چند تیکه در پهلوی هم، جای بیشتر و زیادیتری را می گیرند نمای دیوار و گالری شما را چندین برابر می کند. این کار قادر است خیلی ابتکارآمیز به نظر بیایدو نظر اشخاص را در چیدمان خانه شما به خود جذب کند. این کار به ویژه برای چیدمان خانه هایی که یکدست و بی آلایش هستند می تواند نوعی شکست در این بی آلایشی به وجود آورید و نقطه پیوندی در نمای آن به شمار رود. از مزیت های دیگر ای ن مدل تابلوها جا به جایی راحت آن ها است.

 تابلوی ۳D

استفاده از تصاویر و قطعه های ۳D به عنوان تابلو در چیدمان خانه هم روشی برای ایجاد نوآفرینی است. بهترین جا برای نصب اینگونه تابلوها دیوارهای با فضای زیاد هستند. شما قادرید با درنظر گرفتن سلیقه و نوآفرینی خود از این مدل تابلو ها در زمینه های متعددی مانند چوب و یا حتی رنگهای ویژه ای استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید