اخبار, دکوراسیون

خانه ای زیبا و خوش بو داشته باشید

معماران ترفندهای بسیاری برای آوردن گل ها به درون فضاهای متعدد خانه دارند. یکی از توصیه های معروفشان استفاده از پارچه هایی با طرح های گلدار است. این طرح ها می توانند تماما انتزاعی باشند، یا کاملا طبیعی. استفاده از کاغذهای دیواری سه بعدی هم که امروزه بسیار باب میل همگان شده است. این نوع کاغذ دیواری ها در یک لحظه شما را به دنیای رویایتان می برد، ولی رساکالا پیشنهاد بهتری دارد! در این مطلب، می خواهم به شما آموزش بدهم که چطور از گل های طبیعی استفاده کنید و خانه خود را به مکانی خوش عطر و بو تبدیل کنید!
دکوراسیون

گل های مصنوعی را فراموش کنید

گل های تازه را در تمام فصل ها می توانید خریداری کنید. این گل ها شادابی بیش تری را به خانه شما هدیه می کنند. در فصول سرد سال پیچیدن عطر گل ها در خانه خیلی لذت بخش تر است، در حالی که شما خسته از یک روز سرد به خانه بازمی گردید شرط می بندم بوی گل های تازه شما را ذوق زده می کنند. این ها علت های خوبی هستند برای اینکه گل های مصنوعی بی روح را فراموش کنید!

روی تمامی میزهای خانه تان گل بگذارید

تعداد گل ها و نوع گل هایی که تهیه می کنید، مهم هستند. رنگ گل ها بهتر است متناسب فصل باشد یا یک رنگ تضاد دکوراسیونتان باشد تا بیشتر به چشم بیایند. پس کمی کارتان مشکل تر شد! اینکه برای کدام میزتان گل خریداری می کنید بسیار حائز اهمیت است. تأثیر گذاری که هر میز در دکوراسیون منزل شما دارد متفاوت است پس همچنان با رساکالا همراه باشید.

میز اصلی اتاق نشیمن

بزرگ ترین میز که معمولا میز وسط مبل هاست، به عنوان میز اصلی در اتاق نشیمن به حساب می آیند. حتما متوجه شده اید که اکسسوری روی این میز بینهایت مورد توجه قرار می گیرد بنابراین این گل هایی که روی این میز قرار می گیرند بایستی حساب شده تر تهیه شوند. گلدان بزرگی خریداری کنید چون بایستی بیشتر از پنج شاخه گل تهیه کنید و از نظر رنگ بهتر است رنگ تضاد یا هارمونیک دکوراسیونتان را استفاده کنید. به طور مثال اگر مبلمانتان آبی است از گل هایی به رنگ نارنجی استفاده کنید یا نارنجی و زرد.

میزهای عسلی

چارچوب برای میزهای عسلی کم تر است. گلدان های کوتاه قد و کوچک را برگزینید . سه شاخه هم مناسب است، حتی می توانید اگر در فصل بهار به کوه می روید گل های کوهی را بچینید و در یک گلدان کوچک روی میز قهوه خوریتان بگذارید. اما در فصل پاییز که این احتمال را ندارید می توانید از گل های کم هزینه و کوچک گل فروشی ها نیز استفاده کنید.

به غیر از میزها، گل ها را کجا بگذاریم؟

گاهی مواقع یک گل آرایی ساده حال دلتان را خوب می کند، به همین خاطر به دنبال یک گوشه دنج برای گل آرایی هستید. همچنین گاهی مواقع مهمان دارید و یا در حال آماده سازی منزل برای مهمانی خاصی هستید که احتیاج دارید نقاط بیش تری را گل آرایی کنید ولی نمی دانید کجا را انتخاب کنید، بهتر است از نقاط زیر استفاده کنید:

  • گلدان گل بالای شومینه
  • گل آرایی پیشخوان آشپزخانه
  • میز غذاخوری
  • از نردبان به جای میز برای گل آرایی استفاده کنید
  • پشت پنجره خانه تان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید