اخبار, تجهیزات ساختمانی هوشمند, تکنولوژی هوشمند

به سبک هوشمند حمام کنید!

وان هوشمند

حمام خود را هوشمند کنید!

امروزه به هوشمند سازی خانه توجه زیادی میشود و بیشتر کمپانی ها در حال بررسی و ابداع وسایل منزل هوشمند میباشند.در این عصر یکی از کمپانی ها روشی را برای هوشمند سازی حمام شما ابداع کرده است و آن ساخت وان های هوشمند است.رساکالا در این مطلب عملکرد و ویژگی های این وان هوشمند را برای شما عزیزان معرفی خواهد کرد.

وان های حمام هوشمند

امروزه به دلیل ساخت انواع وسایل های هوشمند شما میتوانید به راحتی تمامی وسایل منزل خود را هوشمند کنید و خانه ای را داشته باشید که همه وسایل آن پر اساس تکنولوژی روز و هوشمند است.هدف اصلی تمامی این هوشمند سازی ها زندگی راحت تری را تجربه کردن است.این وان هوشمند هم به صورتی طراحی شده است که فرمان های شما را اجرا کند تا بتوانید حمامی دلپذیر را برای رفع خستگی خود و به دور از استرس تجربه کنید.

ویژگی های حمام هوشمند

این محصول هوشمند را کمپانی ساخته است و آن را به گونه ای طراحی کرده است که قادر است به وسیله دستورات شما دمای آب را زیاد و کم کند همچنین میتواند به گوشی شما وصل شود تا دستورات مد نظر خود را از طریق موبایل خود به آن اعلام کنید.

حتی شما میتوانید قبل از رسیدن به منزل فرمان دهید تا شیر آب باز شود و دمای آن را نیز مطابق با دلخواه خود از بیرون تنظیم کنید تا به محض اینکه به منزل رسیدید وارد این وان هوشمند خارق العاده شوید.این وان هوشمند همچنین قادر است میزان آب داخل وان را مطابق با میل شما پر کند.

میتوان گفت در طراحی و ساخت این وان هوشمند تمامی نکات ظریف و فانتزی مورد توجه قرار گرفته است برای مثال میتوان به رنگ پس زمینه آب در طراحی این وان هوشمند اشاره کرد.

البته این وان ارزان هم نیست و مطابق با عملکرد آن به قیمت ۴۷ هزار دلار به فروش میرسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید