اتصالات, اخبار, شیرآلات

نکات طلایی در انتخاب شیرآلات خانه(بخش اول)

شیرآلات

بهترین شیرآلات، حتما یکی از این مدل ها مناسب خانه شماست

اگر شما به دنبال راهی سریع و آسان برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه خود هستید آسان ترین روش تعویض شیرآلات، دوش و روشویی است. تفاوتی ندارد که به دنبال چه سبکی هستید شما می‌ توانید با تعویض شیرآلات قدیمی با تجهیزات نوین به‌ آسانی ظاهری آراسته و زیبا به سرویس‌ های بهداشتی خانه بدهید. لذا اگر در آینده تصمیم به تعویض شیرآلات خود گرفتید برای حفظ تناسب و هماهنگی در محیط از سبک، شیوه آبپاشی و عملیات تکمیلی مناسب بر روی آنها مطمئن شوید. شرکت رساکالا نکات طلایی را در مورد انتخاب شیر آلات خانه بیان می کند.با ما همراه باشید.

شیرآلات

چه سبک شیرآلات برازنده خانه شماست؟

اگر در حال بازسازی خانه‌ قدیمی و تعویض شیرآلات قدیمی آن هستید بدون تردید گزینه‌ های شما برای برگزیدن سبک محدودتر خواهد بود زیرا احتیاج به انتخاب شیرآلاتی متناسب با اندازه شیرآلات ظرف‌ شویی قدیمی خود دارید، ولی اگر در حال ساخت خانه‌ ای نو و یا بازسازی پایه‌ ای هستید، می‌توانید ظرف‌ شویی و شیرآلات جدید خود را متناسب با سلیقه خود تعویض کنید. 

شیرآلات مدرن

در دسته شیرآلات مدرن می توانید اقسامی از شیرآلات را ببینید که ظاهری جدیدتر و زیباتر دارند و با آنچه در قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند، بسیار تفاوت دارند و از نسل دیگری هستند.  اگر سری به بازار زده باشید، نام شیرآلات فلت را از فروشندگان شنیده اید. در واقع این مدل از شیرآلات هماهنطور که از مفهومشان مشخص است، ظاهری صاف داشته و در دسته شیرآلات مدرن نیز قرار می گیرند. شیر فلت دارای زاویه است و بیشتر به شکل مکعب و با ظاهری صاف و بدون حالت انحنا تولید می شود.

اقسام شیرآلات آشپزخانه

یکی از مشکلاتی که اغلب خانم ها با آن روبه رو هستند شستن سینک ظرفشویی است. شستشوی تمام سینک در صورتی که شیر ظرفشویی کوتاه باشد، کار ساده ای نیست. به همین علت حال که قصد تعویض شیرآلات خود را دارید، به دنبال نوعی از شیرآلات آشپزخانه بروید که شلنگ داشته باشد تا بتوانید به آسانی آن را از داخل لوله خود بیرون آورده و از آن استفاده بهتری داشته باشید. شیر ظرفشویی شلنگ دار برای شستشوی بهتر کمک شایانی به شما خواهد کرد. برای خرید شیرآلات آشپزخانه به کیفیت شیر و جنس آن خوب توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید