اتصالات, اخبار, شیرآلات

نکات طلایی در انتخاب شیرآلات خانه(بخش دوم)

شیرآلات

شیر ظرفشویی

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار در شیر ظرفشویی، شیر آلات سفید آشپزخانه است. این مدل از شیرآلات در دکوراسیون آشپزخانه جلوه بسیار زیبایی دارند و در کار رنگ کابینت، بین کابینتی و دیگر اجزای فضا می درخشند. در دکوراسیون مدرن بدون لحظه ای تامل از این مدل شیرآلات استفاده کنید.

برای دکوراسیون کلاسیک در آشپرخانه هم می توانید از شیر ظرفشویی طلایی استفاده کنید. رنگ طلایی به علت درخشش و جذابیتی که دارد، وقار بیشتری را وارد دکوراسیون آشپزخانه شما می کند. برای این رنگ از شیرآلات بهتر است از به فکر سینک های دیگری به جز استیل معمولی باشید.

شیرآلات

شیرآلات سرویس بهداشتی

شیر روشویی برای سرویس بهداشتی یکی از اصلی ترین شیرآلاتی است که بایستی در مورد انتخاب و خرید بهترین برند و بهترین جنس توجه بیشتری کنیم. چکه کردن شیر روشویی و هدر رفت آب به غیر از بالا رفتن مصرف آب، نشان دهنده نامرغوب بودن شیرآلات سرویس بهداشتی است. لذا با توجه به مدل مورد نظر، نوعی از شیر روشویی را انتخاب کنید که کیفیت خوبی داشته باشد.

قسمتی از شیر آلات سرویس بهداشتی که شلنگ هم به آن وصل می شود را شیر آفتابه می گویند. برای انتخاب شیر آفتابه آن را متناسب با شیر روشویی انتخاب کنید تا دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک تری داشته باشید. اگر تمام ست شیرآلات خانه را با هم تهیه کنید، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

شیرآلات حمام

علم دوش اصلی ترین رکن در دکوراسیون حمام است و آن است بیان کننده هویت اصلی فضای حمام است. همانطور که با گذشت زمان همه وسایل و محصولات دستخوش تغییر در ظاهر و عملکرد خود می شوند، علم دوش نیز از یک لوله فلزی ساده قدیمی و یک سردوشی خارج شده است. امروزه اغلب دوش های حمام دارای یک سردوشی ثابت و یک دوش متحرک هستند. رایجترین مدل  آن هم علم دوش سیلور است. رنگ طلایی در علم دوش نیز وجود دارد. با توجه به ترکیب رنگی و نیز سبک دکوراسیون حمام خود علم دوش طلایی را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “نکات طلایی در انتخاب شیرآلات خانه(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید