اخبار, تکنولوژی هوشمند, طراحی های برتر

با محصولات جدید وسترن دیجیتال آشنا شوید

محصول جدید وسترن دیجیتال

این کمپانی از ۲ مموری SSD‌ External  رونمایی کرد که توانایی های منحصربه فردی برای عکاس ها دارد. علاوه بر معرفی سن دیسک از کم حجم ترین حافظه ی یک ترابایتی از دو حافظه ی SSD ویژه عکاس ها و افراد علاقه مند به پهپاد است را معرفی کرد. در صورتی که مموری فلش USB نوع c سن دیسک توانایی جا به جایی بسیار زیاد و مقاومت بالایی از قابلیت های این محصول جذاب است.  مموری های External SSD نوین این کمپانی با توانایی های مختلف خود که شامل wifi داخلی و درگاه کارت حافظه ی SD، محصول عالی برای عکاس ها به حساب می آید.

تکنولوژی

Sandisk Extreme SSD

حافظه‌ی Extreme SSD قابل حمل سن‌دیسک، به دلیل کم حجم و وزن ۷۹ گرمی خیلی سبک خود، توانایی جا به جایی زیادی را در بر دارد. این ممموری به دلیل به کارگیری استاندارد IP55 در مقابل رسوخ آب و گرد و خاک با دوام است. این کمپانی هم‌چنین با گذاشتن این حافظه‌ی External درون محفظه محافظ، احتمال کارکرد آن در دما ۰ تا ۴۵ درجه‌ی را محیا کرده است.

مموری Extreme Portable SSD سن‌دیسک، به واسطه دوره دوم  ۳.۱USB تجهیز شده است، به این صورت قابلیت تعجیل خواندن تا ۵۵۰ مگابایت بر ثانیه را برای افراد به همراه خواهد داشت. سن‌دیسک برای ورژن ۲۵۰ گیگابایتی این External memory ارزش ۱۰۰ دلار، برای ورژن ۵۰۰ گیگابایت و ارزش ۱۷۰ دلار، طرح۱ ترابایتی با ارزش ۳۵۰ دلار و در آخر برای مدل ۲ ترابایتی ارزش۷۰۰ دلار را قیمت گذاری کرده است.

تکنولوژی

مای‌پسپورت بی‌سیم

این کمپانی به غیر از معرفی چند memory با مارک سن‌دیسک، memory SSD خارجی خود را  نمایشگاه CES  معرفی کرد. External memory نوین این کمپانی، احتمال دست یافتن به مضمون درون خود از راه رابط بی‌سیم ۸۰۲٫۱۱ac را برای مشتریان خود ایجاد کرده است. وصل شدن بی‌سیم به این memory ذخیره‌سازی از راه برنامه گوشی My Cloud در کنار بعضی برنامه های دیگر مثل LumaFusion و FiLMiC Pro امکانپذیر کرده است.

به غیر از  توانایی بی‌سیم، External memory SSD این کمپانی از درگاه Memory card SD استفاده می برد تا مشتریان بیدرنگ قادر به کپی مضمون خود روی این memory و بدون احتیاج به رایانه را با سرعت ۶۵ مگابایت بر ثانیه داشته باشند. برای اقسام دیگر Memory card نیز احتمال وصل شدن آن‌ها از راه آداپتور به این memory نیز در امکان پذیر است. هم‌چنین با بهره گیری از USB 3.0، احتمال جابجایی داده ها با سرعت ۳۹۰ مگابایت بر ثانیه از این memory به رایانه نیز امکان پذیر است.

به علت مجهز شدن به چیپ wireless، این کمپانی به یک باتری ۶۷۰۰ میلی‌ آمپر ساعتی را در محفظه این memory SSD کار گذاشته شده اس تا کاربرد بیسیم از memory به تایم ۱۰ ساعت را امکانپذیر می کند. همین طور در شرایط لازم مشتریان می‌توانند از باتری‌ این memory SSD ‌برای شارژ کردن دستگاه‌های دیجیتال خود بهره ببرند.

memory ذخیره‌سازی My Passport Wireless در ورژن ۲۵۰ گیگابایتی با ارزش ۲۳۰ دلار، مدل ۵۰۰ گیگابایتی با ارزش ۳۰۰ دلار و برای ورژن های یک و دو ترابایتی با ارزش ۵۰۰ و ۸۰۰ دلار از ماه بعد به فروخته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید