دکوراسیون

انواع مبلمان مهمان پسند

هیچ کدام از ما نمی توانیم خانه ای را بدون مبلمان تصور کنیم. به خصوص در خانه های ایرانی، از زمانی که نشستن روی زمین با پتو و پشتی های قدیمی کم کم جای خود را به میز و صندلی های شیک و امروزی داد، این عنصر به جز جدایی ناپذیر برای خانه های ما تبدیل گشت. با گذشت زمان تصمیم گرفتیم برای نشیمن و فضای خودمانی تر یک نوع مبل استفاده کنیم و در سالن پذیرایی، مبلمان کلاسیک را به نشانه ای از یک فضای رسمی و مناسب مهمانی، قرار دهیم. اما با وجود فضاهای کوچک در آپارتمان های امروزی شاید این امر کمی ناممکن تر شده و همه ما شرایط داشتن دو ست مبلمان را در منزل خود نداریم. بنابراین با ما همراه باشید تا برای حل این مشکل، تازه ترین های مبلمان راحتی را در اختیارتان بگذاریم.

مبلمان تمام پارچه

بیش ترین بخش این مبلمان را روکش اصلی آن تشکیل می دهد و از بدنه و سازه، ما فقط پایه های آن را مشاهده می کنیم. البته پایه ها می توانند چوبی یا فلزی باشند اما یکنواخت بودن بدنه اصلی آن ها باعث راحتی و همچنین شیک بودنشان می شود. به پیشنهاد مشاوران رساکالا ، برای فضاهای کوچک این مبل می تواند برای فضای پذیرایی هم بسیار ایده ال باشد. بهتر است زمان انتخاب مبلمان تمام پارچه، به رنگ بندی آن و هماهنگی با دکوراسیون منزل خود توجه کنید تا از زیبایی مبل کاسته نشود.

دکوراسیون

دکوراسیون

ترکیب پارچه و فریم

در این دسته از مبلمان، بدنه و پایه های مبل بیش تر از دسته قبل دیده می شود. در واقع می توانم بگوییم زیبایی این مبل ها در آن است که سازه به همراه روکش و پارچه مبل جزیی از طراحی کلی است و هیج تضاد و یا زشتی بصری را به وجود نمی آورد و اگر به دنبال مبلمان راحتی مدرن هستید این دسته پیشنهادی عالی برای شما خواهد بود. چوب و فلز، هر دو می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و شما باید این بار به هماهنگی رنگ پارچه روکش با رنگ بدنه مبل دقت نمایید.

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون

مبلمان با فریم فلزی

در دسته سوم سازه فلزی یا چوبی مبل بیش ترین قسمت را تشکیل می دهند، اما موضوع جالب توجه این است که در این حالت یکپارچگی و یکنواختی زیبایی در طراحی به وجود می آید و اضافه نمودن نشیمنگاه پارچه ای با رنگ های شاد و متنوع، این طراحی را کامل تر نشان می دهد. این مدل نسبت به دو نوع قبلی، مدل مدرن و جدیدتری محسوب می شود اما به طور کلی شما از هر سه دسته می توانید هم به عنوان مبل راحتی و هم برای فضای پذیرایی خود استفاده نمایید. تصویر آخری امکان به کار بردن همزمان سه نوع مبل را به شما نشان می دهد، بنابراین با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود تصمیم گرفته و انتخاب نمایید. رساکالا با طراحی مبلمان و صندلی های زیبا و مدرن به شما در انتخابتان کمک بسیاری می کند.

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید