اخبار, دکوراسیون, مبلمان

مبلمان اتاق کودک و نوجوان(بخش دوم)

مبلمان

اندازه مبلمان اتاق کودک

اندازه میز و صندلی، کمد های اسباب بازی و تخت خواب و هر آن چیزی که کودک در اتاق احتیاج بسیار الزامی است. اگر فضا و عناصر آن مناسب با اندازه های کودکان باشد، آن ها به راحتی می توانند وسایل مربوط به خود استفاده کنند. ولی در غیر صورت خطرات افتادن و … پیش خواهد آمد.

مبلمان

از نوزادی تا نوجوانی

اگر نگران این هستید هزینه ای برای ملبمان پرداخت کرده و پس از مدتی به علت افزایش سن کودکان قادر به استفاده از آن ها نخواهید بود، تخت‌هایی تحت عنوان نوزاد – نوجوان وجود دارند که این تخت‌ها در آغاز برای سن نوزاد و بعد برای نوجوان قابل استفاده است. این نوع تخت در سن‌های نوزادی و شیرخواری لبه‌ های بلندی دارد که کم‌کم و با بالا رفتن سن کودک می‌توانید لبه‌ های بلند آن را‌ بردارید. ارتفاع تخت هم با بالا رفتن سن کودک قابل تنظیم است.

مبلمان اتاق نوجوان

دکوراسیون د اخلی و طراحی اتاق خواب به علت این که حوزه ای شخصی و خصوصی در خانه به حساب می آید و افراد برای استراحت به این اتاق پناه برده و خواستار آرامش هستند از تاثیرگذارترین فضاها برای هر شخص به خصوص در نوجوانان محسوب می شود. لذا به همان حد نسبت به مبلمان اتاق کودکان دارای اهمیت است.

رنگ مبلمان اتاق نوجوان

برای اتاق خواب نوجوان، در انتخاب رنگ گزینه های بیشتری خواهید داشت و فرصت آن را پیدا می کنید که از رنگ های تیره تر هم استفاده نمایید.

اندازه مبلمان اتاق نوجوان

اندازه میز و صندلی، تخت، میز تحریر، کمد لباس و … الزامی است. به دلیل اینکه اگر کوچک تر باشد کارایی مورد نیاز را نخواهد داشت و بزرگ تر بودن هم فضای اضافی در اتاق اشغال می کند. در مورد مبلمان اتاق نوجوان تنوع بسیار است. و شما می تولنید به راحتی مناسب ترین مدل و رنگ را برای فرزند خود انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “مبلمان اتاق کودک و نوجوان(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید