اخبار, دکوراسیون

تخت خواب تاشو برای فضاهای کوچک(بخش اول)

دکوراسیون

احتمالا شما هم تا به امروز با این معضل رو به رو شده اید که به علت نبود جا، جای کافی جهت گذاشتن تخت خواب با کاناپه در منزلتان نباشد. مسئله ی که اکنون به آن می پردازم یک ایده تماما هوشمندانه جهت استفاده بهینه از  فضا است و این قابلیت را به شما می دهد تا یک اتاق نقلی را به چندین فضای اضافی درآورید. تخت خواب های تاشو، فقط هنگامی به کار می رود که مورد احتیاج شما هستند.

تخت تاشو مدرن

همواره جهت طراحان این پرسش وجود دارد که چه طور می شود یک تخت تاشو را به یک خانه لوکس و مدرن افزود، با این وجود که اثر منفی در چیدمان آن نداشته و همچنان جذابیتش را حفظ کند؟ احتمال نخست فکر می کنید این دربهای جذاب یک کمد دیواری است، ولی هنگامی که باز میشوند یک تخت خواب ۲نفره تماما لوکس را می بینید که آن اتاق را هم به یک اتاق خواب ۲نفره متحول می کند. رنگ آمیزی فضای بالای تخت خواب، آثر هنری که در بالای آن قرار دارد و ولو نورپردازی حس آرامش به اتاق خواب القا می کنند.

تخت خواب

تخت خواب تاشو دیواری

آیا جایی جهت گذاشتن تخت خواب و مبل را ندارید؟ این تخت خواب ۲نفره درست بالا مبلمان و در یک محفظه جای میگیرد. جهت بهره بردن از آن تنها نیاز است کوسنهای که برروی مبلمان قرار دارند را وردارید و تخت خواب را پایین بکشید. احتمالا برخی مواقع جهت داشتن اینچنین تخت خوابی نیاز باشد مدلتان را به یک نجار بدهید. ولی خیالتان راحت باشد که به قیمتش می ارزد.

تخت خواب تاشو تکنفره

چنانچه با یک اتاق خیلی نقلی روبه رو شده اید و قصد ندارید تخت خواب تمام جای اتاقتان را بگیرد، مناسب تر است به دنبال مدلهای کوچکتری باشید که جهت کودکان و یا ۱نفر بزرگسال مناسب هستند.  یک محیط نقلی قادر است راه حل معضل شما باشد. این مدل به شما ایت توانایی را می دهد تا محیط اضافی جهت صورت گرفتن فعالیتهای دیگر در اتاق تان را به دست آورید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید