اخبار, رباتیک, طراحی های برتر

ربات های جنگجوی مکمان(بخش اول)

ربات

به جنگی حقیقی خوش آمدید!

تا کنون هیچ گاه واقعیت مجازی، انقدر واقعی نبوده است!

مکامون یکی از بهترین ربات هاییست که تا بحال دیده ام. اگه گیمر هستید و با بازی متال گیر سالید آشنایی دارید، بایستی بدانید که مکامون یک نمونه ی کوچک و واقعی از کاراکتر های این بازی است که البته مثل به انکبوتی کوچک هم هست و در زمان بازی با آن واقعا حس زندگی به شما انتقال پیدا میکند.

این ربات تحت عنوان رباتی با واقعیت افزوده وارد بازار شده اما این سیستم واقعیت افزوده به اندازه خود ربات پیشرفته نیست که همه اینها به این معنی است که بهترین حالت برای استفاده از ربات زمانی است که این ربات زوج داشته باشد. یعنی دو دستگاه از آن را به طور همزمان روانه جنگ کنید.

ربات

حال بایستی به جیب خود نگاهی بیندازید

خرید یک دستگاه از این ربات تقریبا ٣٠٠ دلار برایتان درمی آید که این مقدار برای خرید یک ربات هزینه کمی نیست، و با این قیمت، خرید دو دستگاه از آن توجیه اقتصادی ای ندارد.

خصوصیات قابل دفاع این محصول:

  • ساخت قوی
  • طراحی فوق العاده
  • حرکات جالب و خنده دار

خصوصیات دلسرد کننده:

  • قیمت بسیار بالا و بازدارنده
  • رابط کاربری تکمیل نشده
  • عملکرد مطبوع تنها در صورت جفت بودن

ربات جنگنده مکامون رباتی از جنس ربات های قرن ٢١ام است. برای ربات های جنگنده همواره میدان نبردی واقعی لازم است ولی امروزه این ربات ها میتوانند در حالت واقعیت افزوده  قدم به میدان جنگی مجازی بگذارند و شما میتوانید با ربات تان به مصاف انبوهی از ربات های دیجیتال بروید. طراحی این ربات بی نظیر است و بر روی برنامه ای که برای کنترل ربات طراحی شده هم حسابی وقت صرف شده است. این برنامه قسمت هایی دارد که مثل کتاب های کمیک به توضیح راز های اساطیری این ربات افسانه ای میپردازد. که این خصوصیت در نوع خود بسیار جالب و منحصر به فرد است.

اگر تا به امروز چیزی از شرکت ریچ رباتیکس، شرکت سازنده مکامون نشنیده اید، اصلا جای بهت و حیرت وجود ندارد.  چون این ربات اولین محصول آن هاست. معرفی آن در فروشگاه رسمی اپل نشان دهنده حرکت اپل به سمت تکنولوژی واقعیت افزوده است. اپل با معرفی ان در اپل استور لطف بزرگی در حق آن کرد زیرا اگر اپل نبود، این ربات در هیچ جای دیگری نمیتوانست در معرض مخاطبانی به این وسعت قرار گیرد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید