اخبار, دکوراسیون

فنگ شویی اتاق مستر و کودک

دکوراسیون

فنگ شویی موضوع تازهنوینی ای نیست اما هنوز یکی از پر طرفدارترین موضوعات در بخش طراحی داخلی می باشد. با رساکالا همراه باشید قرار است سورپرایز شوید!

اصلی ترین فضا در فنگ شویی اتاق خواب است

 اصلی ترین فضا در فنگ شویی، اتاق خواب شماست. رعایت اصول فنگ شویی در اتاق خواب، کلید یک رابطه شاد و خواب آرام برای شماست. پس هرکاری که می توانید برای ارتقا سطح کیفی فنگ شویی در دکوراسیون اتاق خوابتان انجام دهید. به محل قرار گیری تخت خوابتان توجه زیادی کنید و سعی کنید در دو طرف تخت خوابتان تعادل ایجاد کنید حتی در نورپردازی!

مواظب باشید! استفاده از آینه در اتاق خواب در فنگ شویی خیلی توصیه نمی شود، اما آینه عضو جدایی ناپذیر اتاق خواب های ما شده است. یادتان باشد تخت خواب یا درب های کمد را منعکس نکند. در افسانه های فنگ شویی آینه نماد خیانت است. بهتر است زمان خواب روی آینه را بپوشانید تا راحت تر به خواب بروید.

دکوراسیون

رنگ اتاق خواب مستر در فنگ شویی

از رنگ هایی با پایه آتش استفاده کنید. مثل قرمز، نارنجی، صورتی و زرد. رنگ ها با پایه آتش در فنگ شویی شادی آفرین هستند و به ایجاد فضای رمانتیک بیشتر کمک می کنند.

فنگ شویی برای اتاق فرزندان

پدر و مادر در تکاپو هستند تا بهترین امکانات را برای کوردکشان فراهم کنند، ولی چه زمانی کودک می تواند حداکثر استفاده را از این امکانات و شرایط ببرد. درست است زمانی که حالش خوب باشد . حال خوب نیازمند به انرژی است. از فنگ شویی برای ایجاد یک فضای سالم و شاد برای کودکتان بهره ببرید. فتگ شویی موجب می شود قدرت یادگیری فرزندتان بهتر شود و فرآیند رشد در نوزاد روند بهتری را طی کند. جالب است بدانید با استفاده فنگ شویی در اتاق خواب کودک او کم تر بیمار می شود.

اصول فنگ شویی در اتاق کودک

خداروشکر آینه در اتاق کودکان کمتر به چشم می خورد پس دلواپسی در این زمینه نداریم. اصلی ترین نکته در اتاق خواب کودکتان به ویژه در سنین پایین و نوزادی تأمین خواب راحت است. به این دلیل بایستی تخت خواب را به دیوار نچسبانید و زیر تخت خواب را خالی بگذارید تا انرژی بتواند کودک را در بربگیرد و در اتاق جریان داشته باشد. از رنگ هایی مانند آبی روشن و صورتی روشن یا سبز ملایم استفاده کنید این رنگ ها آرامش بیشتری را به اتاق خواب کودکتان می آورند.

هیچگاه از لوستر و آویز برای نورپردازی اتاق کودکتان استفاده نکنید بهترین نور در فنگ شویی، نور طبیعی است پس اگر در حال چیدن سیسمونی هستید اتاقی انتخاب کنید که در طول روز بهترین نور را دارد و در شب بهتر است از نورهای ملایم و آباژورها استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید