اخبار, شیرآلات

آشنایی با جنس شیرآلات

شیرآلات

جنس شیرآلات و مواد سازنده سطح شیر آشپزخانه

 شیرآلات ابزاری هستند که در انتهای لوله های آب نصب می شوند و سه کار انجام می دهند : قطع و وصل کردن ، تنظیم فشار جریان آب ، ترکیب آب سرد و گرم . اما کارکرد اصلی شیرالات بهداشتی توزیع آب سرد و گرم است همچنین شیرالات نقش مهمی در تعیین سبک طراحی و زیبایی دکوراسیون خانه شما دارد. کروم، نیکل، نیکل برس‌خورده، برنج جلا داده شده، برنز روغن‌مال شده، استیل‌های سفید، سیاه، و ضدزنگ برخی از سطوح و رنگ‌های شیرهای آب هستند. به یاد داشته باشید که سطوح شیرهای آب در تولیدکننده‌های مختلف یکسان نیست. اگر می‌خواهید شیر آب برای آشپزخانه خود بخرید سعی کنید سطح جای صابون مایع را با سطح شیر آب یکی بگیرید تا هماهنگی خوبی در آشپزخانه شما به وجود بیاید.

شیرآلات

سبک شیرآلات آشپزخانه

آیا آشپزخانه‌ شما براق و معاصر است، یا یادآور آشپزخانه‌های خانه‌های روستایی است؟ سبک‌های مختلفی وجود دارند و شیرهای آب می‌توانند تاثیر زیادی در سبک آشپرخانه شما بگذارند و آن را تعریف کنند. انتخاب‌ها در این زمینه بی‌شمار است. اما پیش از تعیین سبک شیر آب، سبک آشپزخانه شما باید تعیین شده باشد تا بتوان تعداد انتخاب‌های موجود را کاهش داد. در انتخاب شیر مناسب برای آشپزخانه می‌توانید با طراحان ما مشورت کنید.شرکت رسا کالا جهت رضایت مندی مشتریان خود بهترین خدمات را ارئه می دهد تا شما عزیزان بتوانید بدون دقدقه خرید کنید.

شیرآلات

قیمت و کیفیت شیرآلات آشپزخانه

اکثر شیرهای آب دارای صفحه‌های فشنگی، توپی، یا سرامیکی هستند. شیر آبی با صفحه سرامیکی و پایه برنزی یا استیل بادوام‌تر و در نتیجه گران‌تر از شیرهایی است که این اجزای آن‌ها پلاستیکی است.یکی از شاخص‌های کیفیت، وزن است. اگر از برنجی بودن شیر آب خود مطمئن نیستید آن را وزن کنید. این نوع شیرها باید وزن بیش‌تری نسبت به دیگر شیرها داشته باشند. شیرهای برنجی دوام بیش‌تر و نیاز به مراقبت کم‌تری دارند و همان‌طور که ممکن است حدس بزنید گران‌ترین نوع شیرها هستند.گول شیرهای ارزان‌قیمت را نخورید. اجزای آن‌ها پلاستیکی است و دوام بسیار پایینی دارند. ممکن است در ابتدا فکر کنید با خریدن شیرهای ارازن‌قیمت می‌توانید کمی پول ذخیره کنید ولی در دراز مدت این مسئله به ضرر شما خواهد بود.اگر می خواهید شیرآلات با کیفیت و مرغوب برای آشپزخانه یا حمام و توالت خود تهیه کنید، فقط کافی است به اهالی فن در بخش شیرآلات سری بزنید و نمونه کارها را ببینید و با تولیدکنندگان تماس بگیرید. یکی از فروشندگان حرفه ای در این زمینه فروشگاه اینترنتی رساکالا می باشد که انواع شیرآلات آشپزخانه، سرویس بهداشتی، روشویی و حمام را با کیفیت مرغوب ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید