اخبار, تکنولوژی هوشمند

لذت بردن از نوشیدنی خود برای ساعت ها!!!

لذت نوشیدنی داغ

آیا شما هم از افرادی هستید که تمایل دارید قهوه تان را ولرم نوش جان کنید؟دوست دارید برای مدت طولانی از نوشیدنی تان لذت ببرید؟

این برای شما جالب خواهد بود.در این جا لیوانی را به شما معرفی می کنیم که می تواند نوشیدنی شما را برای ساعت ها گرم نگه دارد.لیوان هوشمند ماگینو Temperfect انرژی خود را از حرارت تلف‌شده تولید می ­کند، سلایق شما را می­ آموزد، حرارت نوشیدنی شما را تنظیم می­ کند و تلفن شما را شارژ می­ کند.نیازی به کابل یا باتری ندارد و آن تا بی نهایت قابل استفاده است.این انرژی اضافی در لایه عایق ذخیره می شود و در طول زمان آن را آزاد می کند تا نوشیدنی خود را برای ساعت ها گرم نگه دارد و شما مجبور نیستید برای سرد شدن نوشیدنی خود صبر کنید و مجبور نیستید قبل از سرد شدن آن را نوش جان کنید.یک لیوان Temperfect بخرید و در یک نوشیدنی داغ و دلپذیر با ما شریک شوید.

نوشیدنی لذت بخش

به این نکته دقت کنید:

مردم و شرکت­ های تجاری برای تولید انرژی لازم برای گرم کردن یک نوشیدنی هزینه می­ کنند، اما به‌محض اینکه نوشیدنی در لیوان ریخته شد، آن‌قدر صبر می ­کنند تا اینکه سرد شده و قابل‌نوشیدن شود. اما انرژی و هزینه­ صرف شده به کجا می­ رود؟ مسلماً به هدر می­ رود.

هرروزه بیش از ۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰ (چهار میلیارد) فنجان نوشیدنی گرم در دنیا مصرف می­ شود، و درست از زمانی که نوشیدنی داخل لیوان ریخته می­ شود تا زمانی که خنک شده به دمای مطلوب برسد، انرژی در حال تلف شدن است. این انرژی تلف‌شده برای تولید برق خانگی بیش از ۶۰۰۰۰۰۰ (شش میلیون) نفر کفایت می­ کند. حال زمان آن رسیده که از اتلاف این انرژی جلوگیری کنیم.

لیوان هوشمند Temperfect چطور کار می ­کند؟

با استفاده از انرژی ترموالکتریک پیشرفته، Temperfect اختراع‌شده تا انرژی‌ای که هنگام سرد شدن نوشیدنی­ های گرم به هدر می­ رود را ذخیره کرده و سپس از آن برای مصارف گوناگون استفاده کند. از گرم کردن دوباره همان نوشیدنی در جلسات طولانی گرفته تا شارژ کردن تلفن یا خنک کردن یک لیوان نوشیدنی. Temperfect انرژی هدر رفته را به چیزی سودمند تبدیل می­ کند. کاربرها Temperfect را کنترل کرده و به‌وسیله‌ی رابط کاربری زیبای آن در تلفن هوشمند یا تبلت خودشان، در یادگیری عادات و سلایق خود، به آن کمک می­ کنند.این مدل دارای یک لایه خارجی از جنس فولاد ضد زنگ، یک پوشش براق سفید و یم آستین سیلیکونی گریفی است و یکی از بهترین نوآوری های سال ۲۰۱۷ شناخته شده است.Temperfect لیوانی دوجداره است، طرحی که مصرف‌کننده ها از قبل از آن استقبال کرده­ اند. دیواره­ داخلی آن از فولادی ضدزنگ قابل استفاده در تماس با مواد غذایی ساخته‌شده است، اما شباهت این محصول نسبت به محصولات قدیمی دیگر فقط در همین حد است. دیواره­ خارجی Temperfect از آلیاژ آلومینیومی مخصوصی ساخته‌شده که خاصیت اتلاف حرارتی بسیار بالایی را دارا است، شبیه به رادیاتورهای که برای تنظیم دما، بالای سی­پی­ یوهای رایانه­ ها دیده می­ شود. به‌صورت کاملاً فشرده‌شده بین دو دیواره­ ماگینو، در فضای ویژه ­ای، ترموماژول ­ها قرار دارند. ترموماژول­ ها دستگاه ­های جالب‌توجهی هستند. آن‌ها اختلاف دما (حرارت) را بدون سروصدا، تکان و یا آلودگی به برق تبدیل می ­کنند. از آن جالب­تر اینکه برعکس هم کار می­ کنند: وقتی‌که از برق استفاده شود، تفاوت دما تولید می­ کنند (گرم کردن و سرد کردن).

برگرفته از:joeveo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید