اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک

اختراعات جدید در عرصه مراقبت از دندان ها

مسواک زدن

در زمان های قدیم و حتی در حال حاضر همه افراد فکر می کردند که تکنولوژی های مربوط به دندان فقط بر روی مسواک زدن و کشیدن دندان متمرکز است. اما امروزه در زمینه مسواک زدن و مراقبت بیشتر از دندان ها نیز ابداعاتی باور نکردنی صورت گرفته است. رساکالا در ادامه این مطلب این ابداعات جدید را برای شما عزیزان معرفی خواهد کرد.

مسواک کوکوفلاس(Cocofloss)

مسواک کوکوفلاس هم دقیقا کار همان مسواک را انجام می دهد . برای استفاده از این مسواک ۳٫۵۰ دلار باید هزینه کنید و در کنار آن نیز یک نخ ۲۵۶ متری به شما نیز داده خواهد شد.

مسواک

دستگاه بلیزیدنت (Blizzident)

دستگاه بلیزیدنت ممکن است کمی وحشتناک به نظر برسد اما در واقعیت به هیچ عنوان وحشتناک نمی باشد. این دستگاه یک مسواک ساده است و دندان های شما را در عرض ۶ ثانیه به طور کامل مسواک می زند. برای استفاده از دستگاه بلیزدنت ۳ بعدی نیاز به اسکن و قالب دندان هایتان دارید. البته این اسکن بسیار ساده است و به وسیله تیم لابراتوار انجام می شود. اسکن انجام شده نیز به سرور های بلیزیدنت ارسال می شود . هزینه اسکن کردن و آماده سازی این نوع مسواک ۹۹ دلار است .

مسواک های جدید

میبل(Mable)

مسواک های میبل خیال شما را از وجود و رشد هرگونه باکتری راحت می کند. این مسواک ها به دلیل اینکه ضد باکتری و ارگانیک هستند از بروز هرگونه آلودگی جلوگیری می کنند و بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

مسواک GLO Brilliant

این نوع مسواک جدید به اسم GLO Brilliant معروف است. عملکرد این دستگاه به وسیله لیزر تعبیه شده در آن است. این مسواک توسط این لیزر می تواند عمل پاکسازی دندان هایتان را به خوبی انجام دهد. شما برای تهیه این مسواک باید مبلغ ۲۲۰ دلار هزینه کنید.

مسواک جدید

مسواک Wingbrush

این مسواک جدید در اوایل امسال درآلمان معرفی شد و عملکرد آن مانند نخ دندان است اما بسیار آسان تر این عمل انجام می پذیرد. مبلغ این دستگاه نیز باید ۳۷۵۰۰۰ دلار می باشد.

مسواک

مسواک کویپ (Quip)

مسواک کویپ نوعی مسواک جدید است. برس مسواک های کویپ باید هر ۳ ماه یکبار تعویض شود. قیمت این نوع مسواک از ۲۵ دلار شروع می شود .

جدیدترین مسواک ها

نخ دندان های جدید

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که زیاد دندان های خود را نخ دندان می زنید این دستگاه می توانید برای شما مفید باشد. این دستگاه دارای نخ دندان زیادی است و در اطراف آن LED هایی وجود دارد به همین جهت جنبه ی زیبایی نیز دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید