اخبار, دکوراسیون

خانه رویایی با برادران اسکات(بخش اول)

دکوراسیون

اغلب ما با برادران را می شناسیم، برادران دوقلویی که هر ۲ در عرصه ی خانه و ملک ها کار می کنند، با این تمایز که یکی در زمینه ی بازسازی خانه و آن یکی در زمینه مشاوره املاک فعالیت می کند. برنامه تلویزیونی که به وسیله ی این ۲ برادر تولید می شود به نوعی است که اشخاصی با مشاوره یکی از آن ها به خرید یک خانه می پردازد و با کمک آن یکی آن ملک را نوسازی کرده و تبدیل به خانه ایده آل آن می کند. نوسازی ملک برای آن ها خیلی مهم است و همه ی نکات اصلی در این عرصه را در نظر می گیرند.

دکوراسیون

انتخاب کابینت مناسب

برادران اسکات اعتقاد دارند که اغلب اشخاص کابینتی را تهیه می کنند و هنگامی که به منزل می آورند مشاهده می کنند که ابعاد و سایز کابینت آن ها با محیطی که در چیدمان آشپزخانه دارند سازگاری ندارد! بایستی بارها و بارها محیط مدنظر را سایزگیری کرد تا بشود براساس آن، کابینت معقول برای آشپزخانه را خریداری نمود.

انتخاب اشتباه پیمانکار

جاناتان که یکی از برادران است اعتقاد دارد که پایین ترین توصیه ی هزینه جهت نوسازی خانه ضرورتا به نتایج خوب و مناسبی نخواهد رسید. برادران اسکات توصیه می کنند که جهت برگزیدن پیمانکار قابل قبول جهت نوسازی منزل حداقل با ۳نفر از بهترین پیمانکاران مشاوره و صحبت کنید تا متوجه شوید که مخارجی که دارند به چه صورت خواهد بود. اغلب اشخاص که خود را با اسم پیمانکار جا می زنند وجود دارند که جهت اینکه منشاء درآمدی داشته باشند وارد عرصه ی نوسازی خانه  می شوند. این در صورتی است که در برگزیدن تمام وسیله ها به دنبال بی کیفیت ترین ها می روند و همین موضوع نوسازی منزل شما را منهدم خواهد کرد!

شما بایستی جهت برگزیدن پیمانکار برای نوسازی خانه خود موردهای متعددی را مدنظر داشته باشید و با او به یک نتیجه برسید. این موردها قادرند شامل برگزیدن دقیق کابینت و کمد، مخارج نصب ، دسته بندی کارها و… شود. چنانچه برنامه پیمانکار شما کارهایی مانند هزینه های مجوز، بیمه، توضیحات لازم جهت طراحی منزل، ضمانت کار و… را نداشته باشد بایستی بگوییم که خوب تر است به دنبال یک پیمانکار دیگر بروید، زیرا که این پیمانکار نوسازی منزل شما را دست کم گرفته است!

مخارج غیر منتظره

بایستی این را بیان کرد که اغلب اشخاص توقع دارند که در هنگام نوسازی منزل شان دقیقا همه ی مخارج همانی شود که انتظارش را می کردند، ولی بایستی این را یادآور شویم که حدودا ۱۵درصد مخارج را بایستی خرج مخارج نوسازی غیر قابل پیش بینی نمایند. چنانچه بخواهیم علنی تر بگوییم امکان دارد که شما دیواری را خراب کنید و بخواهید برای آن یک جایگزین بگذارید. در این متوجه می شوید که سیم کشی منزل با خراب شدن دیوار دستخوش معضل شده است، لذا نرمال است که ناچار می شوید مقداری از مخارج خود را خرج رفع کردن این موضوع نمایید، لذا صددرصد در هنگام نوسازی خانه به مخارج غیر قابل پیش بینی هم فکر کنید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید