اخبار, دکوراسیون

خانه رویایی با برادران اسکات(بخش سوم)

دکوراسیون

در چیزهایی که نمی بینند فروگذاری می کنند

جاناتان اعتقاد دارد که اغلب اشخاص چیزهایی را که در ظاهر نمی بینند کنار می زنند و آن ها را در نوسازی منزل خود مدنظر نمی گیرند، برای نمونه جاناتان می گوید که جهت نوسازی حمام به طور معمول به اشخاص توصیه می شود که لایه ای در زیر کاشی های حمام اضافه کند که موجب استحکام زیر ساخت کاشی ها و پیشگیری از ترک و نشت آب به داخل کاشی ها می شود. او هربار به اشخاص می گوید که با خرج هزینه ای نه خیلی بالا می توانند این امر را انجام دهند و درعوض از عمر حمام خود خیالتان راحت شوند، با این حال اغلب اشخاص چنین چیزهایی را بی اهمیت دانسته و به آسانی از کنارشان می گذرند.

دکوراسیون

تخلیه کف در لاندری را در نظر نمی گیرند

این موضوع در اغلب منازل نیاز و ضروری است، اما اغلب  اشخاص کوتاهی می کنند و آن را درنظر نمی گیرند. چنانچه شلنگ ماشین لباسشویی شما معیوب شده و بشکند همه ی لاندری و رختشوی خانه شما را آب می گیرد، اما چنانچه این سیستم تخلیه را در این محیط رعایت کنید دیگر چنین معضلی نخواهید داشت. بایستی این را بدانید که در اینگونه شرایطی نیازی به لوله کش دارید و کاری هم از دست خودتان برنمی آید.

کفپوش اضافه

جاناتان می گوید که آن ها به طور معمول جهت تهیه کفپوشها چیزی در حد ۲۰درصد کفپوش بیشتری می گیرند تا چنانچه در هنگام اجرای کفپوش خانه معضلی پیش آمد چیزی کم نیاید. او اعتقاد دارد که چنانچه  اشخاص در نوسازی خانه خود این امر را انجام ندهند ضمانتی نیست که بتوانند کفپوشی دقیقا با همان ظاهر پیدا کنند و در این صورت کار نصب کفپوش های شان تمیز در نخواهد آمد. خریداری کفپوشی اضافی تر به شما کمک می کند تا چنانچه درآینده هم به کفپوش تان صدمه ای وارد شد قادر باشید به آسانی بخش صدمه دیده را جایگزین کنید. لذا بهتر است این نکات را هم مدنظر داشت تا در زمان نوسازی خانه و نصب کفپوش دچار معضل نشد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “خانه رویایی با برادران اسکات(بخش سوم)

دیدگاهتان را بنویسید