اخبار, دکوراسیون

خانه رویایی با برادران اسکات(بخش دوم)

دکوراسیون

کانتر آشپزخانه

همه ما می دانیم که سنگ گرانیت طرفدار بسیاری دارد، اما موضوعی که وجود دارد آن است که این فقط انتخابی نیست که پیش روی شما است. شما قادرید به دنبال موردهای دیگری هم برای کانتر آشپزخانه تان بروید که حتی در صرفه جویی در مخارجتان هم می توانند به شما کمک بسیاری کنند. در اینجا بایستی این را هم یادآور شویم که امروزه سنگهای بیشماری هستند که برای کانتر آشپزخانه خیلی مناسب هستند که از بین آن ها بعضی هم از نظر شکل بسیار شبیه به سنگ گرانیت هستند.

دکوراسیون

تغییر چیدمان حمام

اغلب اشخاص از تعویض دکوراسیون حمام خود می ترسند و فکر می کنند که این امر قادر است مخارج بسیاری را برایشان به ایجاد کند و یا حداقل آسیبی را به آنها وارد نماید، اما بایستی گفت که در بعضی موارد تغییر جای توالت، دوش یا وان حمام و مابقی بخش های چیدمان حمام می تواند کمک شایانی در نوسازی حمام خانه شما نماید.

پارکت چوبی

بایستی این را یادآور شد که پارکت چوبی در اغلب موارد جهت نوسازی خانه مناسب نیست، برای نمونه پارکتهای چوبی به طور رایج جهت خانواده هایی که در خانه حیوان خانگی دارند خیلی مناسب نیست، چرا که ناخنهای آن ها می تواند موجب صدمه زدن به پارکت چوبی شود. این موضوع در رابطه با خانواده هایی که بچه های کوچکی دارند هم صادق است، شیطنتهای آن ها هم می تواند موجب خش افتادن برروی پارکت چوبی می شود. در اینگونه شرایطی برادران اسکات لمینتهای تک لایه را جهت کفپوش شما توصیه می کنند که هم از لحاظ ظاهری خیلی خوب است و هم دوام بیشتری دارد.

نوسازی آشپزخانه

درو اعتقاد دارد که نوسازی آشپزخانه قادر است برای شما بی پروایی بیشتری را به همراه داشته باشد و بایستی این را هم اضافه کرد که طراحی چیدمان آشپزخانه حساسیتهای خودش را دارد و چنانچه تغییرهای ویژه ای در آن به وجود آورید امکان دارد با گذر زمان از مد بیفتد، برای نمونه چنانچه محیط آشپزخانه شما زیاد بزرگ نیست بهتر است به دنبال جزیره نروید، زیرا که فواصل بین جزیره و هر کدام از کابینتها استاندارد خودش را دارد، لذا پتانسیل آشپزخانه تان را برای نوسازی آن مدنظر داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش سوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید