اخبار, تجهیزات ساختمانی هوشمند, تکنولوژی هوشمند, سرویس بهداشتی, شیرآلات

جالب ترین دوش هوشمند هشدار دهنده!!

دوش حمام با لامپ LED

در سال های اخیر به دلیل کمبود آب برای صرف جویی روش های مختلفی اعم از سیستم تصفیه آب و استفاده کردن مجدد از آن و همچنین افشاندن آب اختراع شده بود تا بتوان ذخایر آبی را به هر نحوی افزایش داد.

ساخت دوش هوشمند حمام با لامپ های  LED

امسال یک شرکت اروپایی از لامپ های LED در دوش های حمام خود به عنوان یک هشدار دهنده در مصرف زیاد از حد آب استفاده کرده است که در ادامه به توضیح عملکرد و ویژگی های آن میپردازیم.

شیرآلات رساکالا نیز میتواند با ارائه بهترین نوع از شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی به انتخاب مناسب شما کمک شایانی انجام دهد.

عملکرد دوش های هوشمند

عملکرد این نوع از دوش های هوشمند جدید به این گونه است که شما وقتی در ابتدا دوش حمام خود را باز میکنید در همان ابتدا رنگ لامپ های تعبیه شده در آن به رنگ سبز است و زمانی که شما مقدار ۱۰ لیتر آب را استفاده کنید رنگ این لامپ به رنگ آبی تغییر وضعیت میدهد و پش از استفاده از ۳۰ لیتر آب رنگ آن به نارنجی تبدیل میشود و اگر مقدار مصرف شما به ۵۰ لیتر برسد رنگ آن قرمز خواهد شد و اینگونه به مصرف کننده هشدار میدهد تا در مقدار مصرف آب صرفه جویی کند.

دوش حمام

ویژگی های دوش هوشمند

شما به وسیله این نوه دوش های هوشمند از مقدار مصرف آب خود در حمام آگاه میشوید و با آگاه شدن از آن میتوانید مقدار مصرف آب را کنترل کنید.

نکته جالب دیگر در این نوع دوش های هوشمند این است که این دوش ها انرژی مورد نیاز برای لامپ های LED  خود را با قرار گرفتن در داخل دوش و آب موجود در آن تامین میکنند و به باتری نیاز ندارند.

همچنین این دوش های هوشمند میتوانند به بلوتوث موبایل شما وصل شوند تا رنگ لامپ های هشدار دهنده را به دلخواه و سلیقه خود انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید