اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

دیگر نگران غذای حیوان خانگی خود نشوید

محصول جدید Catspad

چند نمونه خوراک‌دهنده‌ی گربه تا به امروز وارد بازار شده است، ولیCatspad نخستین دستگاه دادن آب وغذای گربه‌ ها و سگهای خانگی است که توانایی متصل شدن به موبایل هوشمند و تبلت دارد. این گجت نه‌ فقط به حیوان اهلی شما آب وغذا می‌دهد، بساکه قادر است این حیوانات را جدا کند و به هر کدام میزان معیینی آب وغذا اختصاص دهد.

گجت

عملکرد این گجت

Catspad به وسیله ی یک برنامه و یک دستگاه شناسایی که قادر است ۱ میکرو چیپ یا تگهای قلاده‌ای Catspad باشد عمل کند. با داشتن یکی از این ۲عدد، زمانیکه حیوان شما به کتسپد نزدیک شود، این وسیله حیوان را تشخیص می دهد و اندازه غذای مختص آن را درون ظرف می‌ریزد. ظرف آب هم به طور موقت فعال می‌شود و آب به شکل آبشاری در آن گردش پیدا می‌کند. اگرچه، می شود تنظیم هایی اعمال کرد که ظرف آب همیشه فعال باشد.

اگر از شیوه برنامه ی Catspad به wifi وصل شوید توانایی های جالبی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال سنسورها به شما می گویند حیوان خانگی شما چه میزان غذا میل کرده است. سطح آب درون وسیله را نیز قادرید وارسی کنید. همین طور، هر موقع میزان مواد غذایی در گجت از اندازه معیین کمتر شود، برنامه به شما خطار خواهد داد. تقریبا۱۷۰۰گرم غذای خشک و ۸لیتر آب در این گجت جا می‌شود. این میزان برای ۱گربه برای ۱ماه بس خواهد بود. چنانچه اتصال wifi قطع شود، Catspad به شکل معمول به وظیفه ی خود ادامه خواهد داد. چنانچه برق قطع شود، ۱عدد باتری برای بهره گیری در زمان های ضروری در نظر گرفته شده است که برای ۱ ماه پاسخگو است.

بهای این محصول

Catspad با بهای۴۶۸ دلار در رنگ سفید و ۴۳۹دلار در رنگ سیاه برای مشتریان به بازار عرضه شده است و در اختیار همگان قرار گرفته است که یقیناً خیلی گران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید