اخبار, تکنولوژی هوشمند, طراحی های برتر

دیگر نگران گمشدن کلیدهای خود نباشید

گجت

کمپانی استارتاپ نوندا

کمپانی نوندا در روند نمایشگاه CES گجتی با اسم nonda AIKO Key Finder  ارائه کرد که توانایی ردگیری کلید های گمشده‌ی شما را دارد. ابزار نوندا آیکو کی فایندر دستاورد نوینی از کمپانی نوپای نوندا است که در نمایشگاه CES سال جاری ارائه شد. این دستاورد به شکلی طرحریزی شده است که تا اندازه جایز در هر نظری برای مشتریان قابل دسترس باشد، از آسانی در کارکرد گرفته تا ارزش آن که ۱۶.۹۹ دلاراست. این دستاورد از کم هزینه ترین در گونه خود است که نخست در آمریکا و بعد در تمام دنیا ارائه خواهد شد.

گجت

قابلیت ها این گجت

این گجت دارای همه ی خصوصیت هایی است که از یک گجت ردگیری در عصر حاضر انتظار می‌رود را دارد. به عنوان نمونه عمر زیاد باتری که فقط با یکبار شارژ تا ۱ ماه شارژ نگه می دارد. این دستگاه همچنین از راه یک نرم افزار برای گوشی های اندروید و iOS قابل مدیریت است. برعکس نام این دستاورد که بیانگر پیدا کردن کلید‌های ناپدید شده است، این وسیله برای ردگیری هر چیزی که قابلیت وصل شدن به آن داشته باشد طرحریزی شده است، از کلید گرفته تا گوشی هوشمند، کت و حتی چمدان. active کردن نرم افزار این دستاورد و بهره گیری از قابلیت های آن در قسمت منوی اصلی خیلی ساده است. کمپانی نوندا بابت تعلیم کل روند استفاده‌ ی کاربران از این دستاورد و دیگر گجت های این کمپانی، شماری وفیلمهای آموزشی کوتاه و موثر در نرم افزار آن قرار گرفته است. در صورتی که باتری‌های قابل شارژ همچنان به یک استاندارد در ردگیریهای نوین بدل نشده‌اند، سازندگان به تدریج در حال حرکت کردن به سمت این مدل از باتری هستند و این کمپانی هم از این اساس استثنا نیست، چون این دستاورد توانایی شارژ دوباره از روش یک پورت میکرو USB دارد. کمپانی نوندا اظهار کرده که این وسیله تماما با محیط زیست مساعد است. این دستاورد همچنین در زمان تمام شدن شارژ باتری اخطار می‌دهد و به شما این مجال را می‌دهد تا از طریق خود گجت و بدون احتیاج به موبایل از مقدار شارژ باتری آن اطلاع پیدا کنید.

دیگر قابلیت ها

همچنین قادرید از فاصله زیاد قطعه‌ی موسیقی ویژه ی را روی نوندا آیکو کی فایندر active و پخش کنید، این وقتی سودمند است که شما اطلاع دارید این وسیله در منطقه ی که هستید وجود دارد، ولی اطلاع ندارید که دقیقا کجا است. این وسیله تا ۶ رینگتون را حمایت می‌کند و صدای آن ولو در محیطهای خیلی شلوغ به گوش می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید