اخبار, دکوراسیون, سرویس بهداشتی, شیرآلات, طراحی های برتر

رنگ آمیزی خارق العاده سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویش بهداشتی

یکی از رنگ هایی که به ندرت در سرویس های بهداشتی از آنها استفاده میشود،رنگ مشکی است و شاید یکی از دلایلی که به آن توجه نمیکنیم این باشد که تصور میکنیم فضای سرویس بهداشتی را کوچک تر از حد معمول نشان خواهد داد.رساکالا برای شما در این مطلب به نکاتی اشاره خواهد کرد باعث شگفتی شما خواهد شد.

 

رنگ سیاه در کجای سرویس بهداشتی؟!

در این نطلب منظور ما هم مسلماً این نیست که شما تمام دیوار دستشویی را با رنگ سیاه بپوشانید مگر اینکه سرویس شما بسیار بزرگ باشد که در آن حالت هم بهتر است بعضی از دیوارها را با رنگ سیاه پوشش دهید.

همچنین در صورتی که سرویس بهداشتی شما به گونه ای باشد که در طول روز نور زیادی را داشته باشد برای جلوگیری از انعکاس بیش از اندازه نور میتوانید آن را به طور کامل سیاه کنید.

پیشنهاد ما برای شما برای داشتن رنگی مشکی و جذاب در سرویس بهداشتی،ترکیب رنگ مشکی و سفید براق است تا به وسیله آن بتوانید با استفاده از این ترکیب زیبا و دوست داشتنی سرویس بهداشتی خود را بسیار جذاب پوشش داده و همچنین با استفاده از این رنگ شیک از، از مد افتادن آن نیز آسوده خاطر باشید.

هنگامی که شما از رنگ های سیاه و سفید استفاده میکنید به این نکته توجه داشته باشید که این دو رنگ هرکدام جدا از هم نباشند.برای مثال میتوانید از امتداد کاشی کف تا بالای دیوار (به همان رنگ) استفاده کنید و جذابیتی خارق العاده و هیجان انگیز را در فضا به وجود آورید.

در ترکیب پیوسته همچنین میتوانید سقف و یکی از دیوار های سرویس بهداشتی خود را با رنگ سیاه  و دیوار دیگر را با رنگ سفید پوشش دهید.

این ترکیب در دکوراسیون بسیار زیبا و قابل توجه میباشد.

 طراحی سرویس بهداشتی

ترکیب رنگ های تیره در سرویس بهداشتی

اگر شما به رنگ سفید و روشن در سرویس بهداشتی علاقه زیادی ندارید همچنین میتوانید از یک روشویی چوبی مدرن و یا ام دی اف قهوه های استفاده کنید.اما توجه داشته باشید که حتما برای جلوه بخشیدن به کاشی های مشکی آن ها را براق تهیه نمایید و همچنین از شیرآلات لوکس و آویز حوله و آیینه های کروم و طلایی استفاده کنید و برای جلوه بخشیدن به آنها از یک چراغ یا لوستر زیبا بهره گیرید تا سرویس بهداشتی شما مجلل به نظر برسد.به این صورت آویز و شیرآلات شما در تاریکی درخشش و جلوه خاصی پیدا کرده و همه را متعجب خواهد کرد.

 

 دکوراسیون دستشویی

ترکیب روح بخش به همراه رنگ سبز

این ترکیب رنگ محیطی با عناصر طبیعی و دوست داشتنی را برای شما به وجود می آورد.رنگ سبز باعث ورود گیاهان در سرویس بهداشتی شما و ایجاد فضایی دلنشین در محیط میشود.شما با این ترکیب رنگ میتوانید از چیدمان طبیعی مانند صدف های دریایی و شن و وسایل تزیینی سبز و سفید بهره ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید