اخبار, دکوراسیون, طراحی های برتر

چگونه دکوراسیون کافی شاپ خود را خاص و جذاب کنیم؟(بخش اول)

طراحی کافی شاپ

بکارگیری قالی در طراحی دکوراسیون کافی شاپ

بکارگیری نوعی قالی در طراحی فضای یک کافی شاپ خیلی رایج نیست. ولی می توانید به وسیله یک قالی زیبا فضا را متفاوت و زیباتر خلق کنید. امروزه در بازار انواع گوناگونی از فرشها وجود دارند که به راحتی می توانند با دکور کافی شاپ شما هماهنگ شوند و محیط را لذت بخش تر کنند. بهتر است برای انتخاب فرش از رنگهایی که گرمی بیشتری دارند استفاده کنید.

صندلی های و مبلمانهایی راحت و زیبا

فرموش نکنید که افرادی که به کافی شاپ شما می آیند، می خواهند در آن فضا راحت باشند و اوقات استراحت و فراقت خود را در آن بگذرانند و یا قرارهای ملاقات کاری را در نظر دارند. پس بهتر است از صندلیها و مبلمانهایی استفاده کنید که مهمانان شما بر روی آنها احساس راحتی کنند و این اوقات برای آنها لذت بخش تر شود. برای این کار همچنین می توانید از کوسن ها نیز بهره بگیرید.

کافی شاپ

نورپردازی ایده آل

برای خلق یک نورپردازی زیبا ضمن نحوه قرار گیری ابتکارانه چراغ ها، بایستی از چراغ هایی استفاده کنید که زیبایی ظاهری نیز داشته باشند تا دکور کافی شاپ شما را هم زیبا کند.

جزئیاتی که باعث جذابیت بیشتر می شوند

برای کافی شاپ خود از لوازم ساده کمک بگیرید. مثلا قهوه جوش و وسایل کوچکی مثل آن را حتی به صورت دست دوم تهیه کنید و از دیوار یا سقف آویزان کنید. با این ترفند فضای زیبایی را برای آنجا رقم می زنید.

کافی شاپ

تزئین کافی شاپ

این نکته را به خاطر داشته باشید که یک تزئین و دکور جالب و مبتکرانه در کافی شاپ شما باعث خواهد شد که همه مشتریان شما آنجا را با یادآوری آن دکور جالب به خاطر بیاورند. برای این کار می توانید از وسایل تزئینی متفاوت و خاص مثل تابلویی با طراحی خاص و زیبا، گلدانهای عطیقه، لوسترهای لوکس و یا هر وسیله خاص و زیبایی که با دکور شما هماهنگ است کمک بگیرید.

جهت خواندن ادامه این مطلب به “بخش دوم” مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید