اخبار, دکوراسیون, طراحی های برتر

چگونه دکوراسیون کافی شاپ خود را خاص و جذاب کنیم؟(بخش دوم)

کتابخانه

یکی از مواردی که در تزئین کافی شاپ خود می توانید از آن کمک بگیرید، کتابخانه های با کتاب های خواندنی است تا هم دکوراسیون کافی شاپ شیک تر شود و هم مهمانان شما در صورت تمایل اوقاتی را که آنجا حضور دارند کتاب مورد علاقه شان را بخوانند و از نوشیدنی های خود نیز لذت ببرند. فقط باید این نکته را مد نظر قرار دهید که مدل کتابخانه با دکوراسیون کافی شاپ شما حتما همخوانی داشته باشد تا محیط را دلچسب تر کند.

کافی شاپ

منوی خاص

همان طور که در بالا اشاره کردیم برای طراحی دکوراسیون و برای حک شدن تان در ذهن مشتریانتان بهتر است دکوراسیون خود را کلیشه ای طراحی نکنید و به جای آن همه چیز را خاص و جالب توجه طراحی کنید. یکی از گزینه های ای که باید به آن توجه کنید منوی کافی شاپ شما است. سعی کنید از یک طرح خاص برای منوی خود استفاده کنید. مثلا می توانید منو را به صورت برگه هایی خاص و جالب توجه به دیوار و یا روی تخته ای بنویسید، این کار هم هزینه پایینی دارد و هم جالب توجه است.

ایجاد گوشه های دنج برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ ها:

گوشه های محیط کافی شاپ را فراموش نکنید. این مکان را می توانید به وسیله مبلمان و صندلی های دو تا ۴ نفره به فضایی دنج و به دور از شلوغی طراحی کنید. این فضا کسانی که می خواهند ملاقات های صمیمانه و یا آرامی داشته باشند را به خود جذب خواهد کرد.

بهره گیری از پنجره ها

اگر دیوارهای کافی شاپ شما دارای پنجره است، آنها را نادیده نگیرید. شما از پنجره ها هم میتوانید نهایت استفاده را ببرید. فقط کافی است نیمکتها و صندلی هایی را تهیه کنید و آنها را پشت پنجره بگذارید، حتی میتوانید تخته ای مستطیلی و یا نیم دایره ای را به عنوان میز در حد فاصل پنجره و صندلی وصل کنید تا مشتریان شما به راحتی پشت پنجره بنشینند و نظاره گر فضای بیرون شوند. این طراحی به خصوص در روز های بارانی و برفی بسیار دلچسب و لذت بخش خواهد بود و مشتریان زیادی را روانه کافی شاپ شما خواهد کرد تا بتوانند در محیطی گرم و لذت بخش به تماشای برف و باران بنشینند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید