اخبار, دکوراسیون

چیدمان آپارتمان های نقلی

دکوراسیون

چیدمان خانه کوچک

با توجه به قیمت بالای خانه به خصوص در شهرهای جدید، خیلی از ما در حال کشتی گرفتن با این آپارتمان های کوچک هستیم. بعضی مواقع کوچک تر از آن چیزی که هستند به چشم می آیند. آنقدر زود بهم ریخته و آشفته می شوند که دائم در حال مرتب کردن هستیم. این آپارتمان اصلا شیک نیست! اگر قصد کشتی گرفتن با منزل کوچکتان را دارید بهتر است چند فن استادی به شما آموزش دهم تا این بار پیروز این میدان باشید! رساکالا شما را تشویق خواهد کرد!

دکوراسیون

اکسسوری ها در خانه های نقلی

شرط می بندم تا به حال از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودید! تأثیری که یک شمع یا یک جفت کوسن در دکوراسیون آپارتمانتان کوچکتان می گذارد به مراتب بیشتر از تأثیر همین وسایل در یک منزل بزرگ است. این یعنی شما با کم ترین هزینه می توانید حال و هوای خانه خوبتان را تغییر دهید و بعد از مدتی که دلتان را زد، می توانید صرفا چند اکسسوری تازه تهیه کنید و احتیاجی به تعویض وسایل بزرگ تر و گران تر ندارید. برای تغییر آماده شوید!

خانه های نقلی جای دور ریختنی ها نیست!

دوستی داشتم که ناچار شد به نقل مکان از یک خانه ویلایی به یک آپارتمان کوچک شد. سه برابر لوازمی که با خود برد را دور ریخت، چون واقعا احتیاجی به آن ها نداشت! یک نگاه به منزلتان بیاندازید. زندگی بدون این دور ریختنی ها بهتر است، فقط بایستی کمی جسارت به خرج دهید و دل بکنید. با دور ریختن وسایل اضافی و بلا استفاده، نظم بخشیدن به فضاهایتان راحت تر می شود و فراموش نکنید همان طور که یک اکسسوری کوچک در آپارتمان کوچک بیشتر به چشم می آید یک وسیله دور انداختنی هم بیشتر به چشم می آید! به نظم در منزلتان خوش آمد بگویید!

مینیمال بهترین سبک برای خانه های کوچک!

در ایران کم تر از سبک مینیمال استفاده می شود، بهتر است راحت تر با شما صحبت کنم، ایرانی ها شلوغ پسند هستند و در هر مغازه ای که می روند بزرگ ترین سایز از یک وسیله را خریداری می کنند. بعد که به منزل می رسند تازه متوجه می شوند ای وای اصلا جا نمی شود! وقتی در یک فضای کوچک زندگی می کنید این جمله را با خود تکرار کنید: هرچه ساده تر بهتر و شیک تر. سادگی سبک مینیمال در منزل شما، فضایتان را بزرگ تر نشان می دهد و سبکی است که موجب کم تر شدن استرس می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید