اخبار, دکوراسیون

خودتان خانه تان را تزئین کنید

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده استممکن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی باز هم آن چیزی که می خواهید نشده.نیازی به هزینه های بالا نیست فقط با کمی خلاقیت می توانید خاص ترین دکوراسیون را داشته باشید.اگر به دنیای دکوراسیون، معماری و طراحی داخل علاقه مندید، اگر ذوق هنری در خود می بینید و اشتیاق فراوانی به زیباسازی محیط زندگی خودتان دارید، و همینطور می خواهید اصولی تر دست به تغییرات در منزل بزنید با ما همراه باشید.

ایده های جالب و زیبا

شما می توانید با کمترین هزینه زیباترین خانه را داشته باشید. ایده های خلاقانه ای که هزینه چندانی ندارند، چیزی است که بیشتر مردم به دنبال آن هستند. تقریبا همه ما دوست داریم هر چند وقت یکبار دکوراسیون خانه خود را تغییر دهیم.اما با این وضع گرانی وسایل خانه، نمی توان به راحتی این کار را انجام داد. اما برای ایجاد تنوع همیشه هم لازم نیست پول زیادی هزیه کنید. گاهی با چند تغییر ساده و تقریبا ارزان، می توان روح تازه ای به خانه بخشید.

دکوراسیون دریایی، خنک و انرژی بخش

یکی از بهترین پیشنهاد ها برای تعطیلات، گذراندن وقت در اطراف ساحل و دریا است، تابش نور خورشید بر سطح آب، صدف ها و گوش ماهی های ساحل، زمین های شنی درخشان، همه ی این ها حسی آشنا و دوست داشتنی را در افراد ایجاد می کنند. طراحی و تزیین فضای داخلی خانه می توانند دکوراسیونی از جنس طبیعت ناب را به ارمغان بیاورد، فضایی که مانند ساحلی آرامش بخش در اطراف عناصر یادآور دریا شکل می پذیرد و جلوه گر می شود، در این قسمت نمونه هایی از این نوع طراحی داخلی را آورده ایم، ایده هایی کاربردی و جدید برای دکوراسیون منزل شما عزیزان.

چیدمان دریایی

چیدمان دریایی

چیدمان دریایی

چیدمان دریایی

ایده های دست ساز و جالب دکوراسیون حمام

در دکورسیون منزل، چیدمان وسایل حمام و جای دادن وسایلی مانند حوله ها، آرایشی ، بهداشتی و وسایل تزیینی در کمد ها و قفسه ها از اهمیت زیادی برخوردار است. در این قسمت ایده هایی برای طراحی قفسه های دست ساز و کمد های کوچک آورده شده که با تقسیم بندی داخلی این کمد ها به راحتی می توانید وسایل حمام و سرویس بهداشتی خود را سازمان دهی کنید.

چیدمان حمام

چیدمان حمام

چیدمان حمام

شلف ها و قفسه بندی باز در دکوراسیون آشپزخانه

در دکوراسیون آشپزخانه های مدرن بیشتر از کابینت های تخت و سرتاسری استفاده می شود به نحوی که قفسه ها و نیز تجهیزات آشپزخانه زیر کابینت ها مخفی شده و با ایجاد سادگی و هماهنگی فضا را مدرن تر جلوه گر می نماید اما نوع دیگری از شلف ها  و یا قفسه های باز اخیرا در دکوراسیون به کار می رود که ممکن است به طور کامل به صورت قفسه های باز و یا در ترکیب با کابینت های در بسته در آشپزخانه به کار رود.شلف های باز یادآور طاقچه های منازل قدیمی هستند که با شکل و ظاهری امروزی و البته مرتب تر وارد دکوراسیون شده اند و در واقع لوازم ساده و کاربردی آشپزخانه مانند ظروف را به عنوان اقلامی دکوری به نمایش می گذارند.از مزایای شلف های باز راحتی عملکرد و دسترسی آسانتر و همینطور قیمت پایین تر و هزینه کمتر برای ایجاد تغییرات می باشد اما از ایراد های آن نمایش همه ظروف است که ممکن است زیبا و ایده دکوری مناسبی از دید قواعد دکوراسیون نباشد از معایب دیگر ایجاد فضای ناهمگون و گاهی بی نظم می باشد که البته لازم به ذکر است مزایا و معایب آن متناسب با نظر مخاطبین ، سلیقه افراد و نیاز های مختلف متغیر می باشد.با چیدمان مرتب و انتخاب مناسب قفسه ها در مکان مناسب و با تلفیق با کابینت ها می توان به زیبایی و در هر سبکی از دکوراسیون از این قفسه ها استفاده کرده و فضایی زیبا ایجاد نمود.

چیدمان آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

 با ظرف های رنگی دیگر دیوارها خالی نیست!

برای ایجاد دکوراسیون زیبا و ایجاد تغییرات موثر گاهی می بایست متفاوت عمل کرده و قوانین رایج را در هم شکست برای مثال همیشه از اقلام دکوری و یا قاب عکس ها و تابلوهای دیواری برای تزیین دیوار منزل استفاده می کنیم ولی گاهی با جسارت می توان ایده های خلاقانه ای به فضا افزود برای مثال ایده نصب ظروف و بشقاب های دکوری بر روی دیوار به نحوی جسورانه فضا را بسیار متفاوت و احساسی منحصر به فرد به فضا تلفیق می کند.

چیدمان منزل

با کوسن ها، دکوراسیون منزل را رنگ آمیزی کنید!

برای تغییر دکوراسیون الزاما نیازی به راه حل های پیچیده و گرانقیمت نیست با توجه به جزئیات و تم های رنگی موجود به وسیله قاب عکس ها و کوسن های رنگی می توانید فضا را به کلی تغییر داده و رنگ مورد نظر خود را به فضا بیافزایید مزیت افزودن کوسن های رنگی به دکوراسیون گرما بخشیدن به منزل و روح دادن به فضا می باشد که از سوی دیگر قرارگیری آنها روی مبلمان راحتی بیشتری را ایجاد کرده و احساسی از نرمی و لطافت به منزل می بخشد .از نکات دیگر و مزیت های استفاده از کوسن در منزل هزینه کم می باشد که به همین سبب  قابلیت تعویض با رنگ های متغیر در فصول مختلف را مطابق با سلیقه برای ایجاد تنوع داراست .افزودن رنگ به خانه در تغییر روحیه افراد و حال و هوای دکوراسیون نقش بسیار مهمی ایفا کرده و از نظر روانشناختی عامل موثری برای پویایی فضا و انتقال احساسات مثبت در انسان می باشد و این نیازی است که در جوامع خاکستری امروزی بیش از پیش احساس می شود.اما از مشکلات استفاده از رنگ های شاخص تکراری شدن می باشد و اینکه رنگ آمیزی مجدد دیوار ها با رنگ جدید معطوف به صرف زمان و هزینه می باشد  که در همه زمان ها مقدور نمی باشد همینطور تعویض مبلمان در طول زمان برای ایجاد تنوع مقرون به صرفه نخواهد بود بنابراین یکی از بهترین راهکارها برای تزریق رنگ های شاد و انرژی بخش به منزل استفاده از  قاب عکس ها، گلدان های رنگی و کوسن ها با طرح ها و بافت های متفاوت می باشد در ادامه با نشیمن هایی جذاب که با کوسن های رنگی تزیین شده اند همراه باشید.

چیدمان منزل

دکوری های مدرن فلزی زیبا

آیا عنصر فلز را دوست دارید؟ هر طور شده می‌خواهید دکوری خاص فلزی را برای گوشه‌ای از منزلتان بخرید؟ یادتان باشد که نباید عجله کرده و از جزئیات غافل شوید؛ درواقع جزئیات، باعث روح بخشیدن به چیدمان منزلتان می‌شود، اما این تنها در صورتی است که عناصر با دکوراسیون انتخابی شما هم‌خوانی داشته باشد. برای مثال ممکن است از عنصر فلز لذت ببرید، ولی سعی کنید در سبک‌های روستیک، صنعتی و یا تلفیقی بیشتر استفاده نمایید.

مجسمه های فلزی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید