اخبار, تجهیزات ساختمانی هوشمند, تکنولوژی هوشمند, سرویس بهداشتی, شیرآلات, طراحی های برتر

دستگیره درب باورنکردنی که آلودگی را از بین می برد!

دستگیره درب

امروزه به دلیل آلودگی و رعایت نکردن موارد بهداشتی این امکان وجود دارد که به سادگی دچار مریضی شویم.اگر دقت کرده باشید در مکان های پزشکی نوشته شده است که سعی کنید در صورت سرما خوردگی از دست دادن با افراد و دست زدن به وسایل و همچنین برخورد دست با دهان چشم خود خودداری کنید.دستگیره های در نیز یکی از نقاط تجمع باکتری ها می باشند و امکان ندارد که دست ما در طول روز با دستگیره های در برخورد نداشته باشد.رساکالا در این مطلب دستگیره های از بین برنده باکتری ها را جهت سلامتی و پاکیزگی هرچه تمام تر به شما معرفی خواهد کرد.

دستگیره های از بین برنده باکتری ها و میکروب ها

شخص بیمار ممکن در تمام طول روز با دست زدن به دستگیره ها به مکان های مختلف داخل و خارج میشود و میتواند به راحتی عوامل بیماری زا را روی دسنگیره به جا بگذارد تا شخص بعدی در صورت تماس با دستگیر به آن میکروب آلوده شود.برای رفع این مشکل یکی از محققین یک طراحی جالبومنحصر به فرد را انجام داده است.این شخص دسنگیره ای را ساخته است که میتواند به آسانی خودش میکروب ها و باکتری ها را از بین ببرد.

دستگیره ضد باکتری

نحوه عملکرد دستگیره ضد باکتری

نحوه عملکرد این دستگیره به این صورت است که به محض گرفتن دستگیره به وسیله یک نفر توسط، اشعه فرابنفش در سطح این دستگیره فعال میشود و شروع به کار می کند. سازنده این دستگیره گفته است که این اشعه فرابنفش میتواند ۹۹٫۸ درصد جرم ها و کثیفی ها را از بین ببرد و دستگیره ها را عاری از هرگونه آلودگی کند.

ویژگی های دستگیره ضد باکتری

این دستگیره ها علاوه بر از بین بردن میکروب ها و کثیفی ها قابلیت خود تمیز شوندگی را نیز دارند نا در صورت آلوده شدن به هر ماده شامل غذا و غیره نیز به راحتی خود را بشویند و مجدد تمیز شوند.این عملکرد نیز در این دستگیره ها به وسیله حرکت کردن آن درب صورت میگیرد.

این دستگیره های شگفت انگیز برای مکان های عمومی، ساختمان ها و به خصوص مراکز درمانی، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها که بیشتر در معرض آلودگی هستند بسیار مناسب میباشد.

یکی از موارد دیگر که در طراحی این دستگیره ها به آن توجه شده است زیبایی در آنهاست.این دستگیره ها به دلیل لامپ LED که روی آنها وجود دارد زیبایی خاصی را میز به آنها بخشیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید